Diziler
10 Ara 2021 07:44 Son Güncelleme: 10 Ara 2021 07:48

Camdaki Kız’da büyük sır ortaya çıktı! ‘Beni bu yüzden mi sevmedin anne?’

Camdaki Kız'ın 24. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Nalan, Feride ve Adil'in sakladığı sırrı öğrenmeye çok yaklaşıyor. Nalan'ın "Beni bu yüzden mi sevmedin anne" sözleri dikkat çekiyor. Peki Nalan, gerçek annesi öğrenecek mi?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı dizisi Camdaki Kız dizisi 23. bölümüyle 9 Aralık Perşembe seyirci karşısına çıktı.

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Nur Sürer, Enis Arıkan, Tamer Levent, Cihangir Ceyhan ve Devrim Yakutoğlu'nun başrollerde oynadığı Camdaki Kız'ın 16 Aralık Perşembe ekrana gelecek olan 24. yeni bölümünden de çarpıcı bir fragman yayınlandı.

"SEMA İPEKOĞLU KİM ANNE?"

Camdaki Kız son bölüm final sahnesinde Nalan, sonunda Sema'nın izine ulaştı. Nalan, Adil'in gittiği mezarlığın kime ait olduğunu öğrenmeye karar verdi. Hayri'nin de desteğini alan Nalan, mezardaki ismin Sema İpekoğlu olduğunu öğrendi.

 

Nalan, Sema'nın kim olduğunu öğrenmek için Feride'nin yanına gitti. Nalan'ın "Sema İpekoğlu kim anne?" sorusu ise Feride'yi şoke etti.

İşte o fragman…

NALAN GERÇEK ANNESİNİ ÖĞRENECEK Mİ?

Camdaki Kız 24. yeni bölüm fragmanında Nalan, Feride ve Adil'in sakladığı sırrı öğrenmeye çok yakındır. Ancak Feride, Nalan'ın Sema'yı sormasının ardından sinir krizi geçirir. Nalan, saklanan eşyaların peşine düşer. Feride ve Adil, Nalan'ın bilmesi gereken gerçekleri anlatmaya karar verir. Nalan'ın gerçek annesinin Sema olduğu gerçeğini öğrenip öğrenmeyeceği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.