Televizyon
08 Ara 2020 09:13 Son Güncelleme: 08 Ara 2020 10:10

Beyaz Futbol'da ünlü isme skandal tehdit! "Saçının başının oynadığını hissedersem..."

Eski hakem Ahmet Çakar, beIN SPORTS Medya Hakları Direktörü Hande Sümertaş'a canlı yayında "Bir daha saçının başının oynadığını hissedersem seni üzerim" ifadelerini kullandı.

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol yorumcularından Ahmet Çakar, BeinSports Medya Hakları Direktörü Hande Sümertaş'ı aşağılayan ifadeler kullanması sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Aynı program daha önce Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnaklara yönelik ırkçı söylemleri nedeniyle kamuoyundan büyük tepkiler çekmişti. Kütahyalı programa bir süre ara vermek zorunda kalsa da geçen aylarda olaylı bir şekilde geri dönmüştü.

Bu sefer Ahmet Çakar "Tosun kızım benim, güzel kızım benim" diyerek BeinSports spikerlerinden Hande Sümertaş'ı aşağıladı.  

Çakar, sözlerinde "Etine dolgun bir kadınsın, 40'lı yaşlarındasın. Yıllar önce, çok enteresan bir Paris gecesinde benim bildiğim senin yaşadıklarını söylediğimde bana kızdın" dedi.

Çakar "BeinSports'ta saçının başının oynadığını görürsem beni üzersin, ben de seni üzerim" diyerek Sümertaş'ı üstü kapalı tehdit etti.

Ahmet Çakar'ın bu sözleri, sosyal medyada büyük tepki aldı. Beyaz Futbol'da daha önce Rasim Ozan Kütahyalı'nın Boşnaklara hakareti gündeme gelmiş, Kütahyalı uzun bir süre ekrandan uzak kalmıştı.