Medya
15 Kas 2023 20:09 Son Güncelleme: 15 Kas 2023 20:15

Bahar Feyzan Cafer Mahiroğlu’na isyan etti: ‘Halk TV çalışanı beni ispiyonladı’

Gazeteci Bahar Feyzan, Halk TV'nin sahibi Cafer Mahiroğlu'na isyan ederek, “Halk TV'de Barış Pehlivan'ın tahliyesi için her gün yayınlar yapılıyor. Siz ön kapıdan Barış Pehlivan'ı tahliye ettirmeye çalışırken arka kapıdan hangi gazetecileri şikayet ediyorsunuz?'' dedi.

Gazeteci Bahar Feyzan paylaştığı bir videoda Çağlayan Adliyesi'nde olduğunu belirterek bir meslektaşının şikayeti üzerine ifade vermeye geldiğini söyledi.

BAHAR FEYZAN, ''BENİ İSPİYONLADILAR'' DİYEREK İSYAN ETTİ!

"Siz ön kapıdan Barış Pehlivan'ı tahliye etmeye çalışırken arka kapıdan hangi gazetecileri şikayet ediyorsunuz? Böyle adliyelerde süründürüyorsunuz." diyen Feyzan, Cafer Mahiroğlu'na, "Siz gazeteci diye kimleri çalıştırıyorsunuz?" dedi. 

Feyzan, yaptığı açıklamada şunları söyledi;

''Gazeteci olduğunu iddia eden bir kişinin şikayeti üzerine buraya geldim. Meslektaşım baya ispiyonladı, muhbirlik yaptı. Bu kişi, Halk TV'de çalışan bir kişi. Halk TV'de Barış Pehlivan'ın tahliyesi için her gün yayınlar yapılıyor. Siz ön kapıdan Barış Pehlivan'ı tahliye etmeye çalışırken arka kapıdan hangi gazetecileri şikayet ediyorsunuz? Böyle adliyelerde süründürüyorsunuz. Cafer Mahiroğlu'ndan bunun cevabını istiyorum. Siz gazeteci diye kimleri çalıştırıyorsunuz? Gazetecilik etiğinde birbirini ispiyonlama yoktur. Bu ikiyüzlülüğü deşifre etmek istiyorum.'' 

 

ETİKETLER
#Halk TV #Bahar Feyzan