Medya
22 Eyl 2021 22:40 Son Güncelleme: 23 Eyl 2021 01:17

Atilla Taş Flash TV için tarih verdi! ‘Aslan gibi dönüyor’

Flash TV ile el sıkışan Atilla Taş, twitter hesabından yaptığı paylaşım ile programının hangi tarihte başlayacağını duyurdu.

1 Mart 2019 tarihinde yayınını durduran Bursalı iş insanı Ömer Ziya Göktuğ'un sahibi olduğu Flash TV, yeniden izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

 Geçtiğimiz günlerde Flash TV ile anlaşmaya varan eski ses sanatçısı ve köşe yazarı Atilla Taş, twitter hesabından yapacağı programla ilgili paylaşımda bulundu.

  “11 EKİM’İ BEKLEYİN”

Haber programı yapacağını belirten Taş kimseyi kayırmayacağını, yandaş, yalaka olmayacağını belirterek, "Çok yakında bu ülkenin en doğrucu haber programını yapacağım. Kimseyi kayırmadan, hiç kimseye yandaş ve yalaka olmadan da habercilik yapılabileceğini herkese göstereceğim. Güle güldüre hem de! 11 ekim’i bekleyin!" dedi.

 "BOYUN BÜKMEYEN GÜZEL ADAM"

Flash TV'nin sahibi Ömer Ziya Göktuğ'a övgülerde bulunan Taş, "Boynunu bükmeyen güzel adam 'Ömer Ziya Göktuğ' sayesinde! Varolsun!" ifadelerini kullandı.

 "ASLAN GİBİ DÖNÜYOR"

Boyun bükmediği için Flash TV'nin kapatıldığını söyleyen Taş, "Yıllarca hekesin ‘halay kanalı’ diye dalga geçtiği Flaş tv, boynunu bükmediği için, benim gibi kapatıldı! Yıllar sonra aslan gibi dönüyor! Ben de oradayım" dedi.

 TAKİPÇİSİNE ESPİRİLİ CEVAP

Bir takipçisinin "abi umarım şarkıların gibi olmaz seviyoruz seni" cevabına Taş espirili bir şekilde, "Sus bakem!" diye cevap verdi.

 İşte Taş'ın o paylaşımı: