Televizyon
05 Nis 2014 09:25 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 16:04

Arkadaşım Hoşgeldin'de dekolte önlemi!

‘Arkadaşım Hoşgeldin’in önceki akşam yayınlanan bölümüne Mola’nın göğüs dekoltesi damgasını vurdu.

Google Haberlere Abone ol
Oyun sırasında zor anlar yaşanması üzerine kırmızı bir tülle sorun giderildi.

Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın sahne aldığı “Arkadaşım Hoşgeldin”in önceki akşam Ankara’daki turnesi ekrana geldi. Congresium’da yaklaşık 3 bin kişinin önünde oynayan Tolga Çevik geceye damgasını vurdu. Çevik, program bOyunca yaptığı göndermelerle Twitter’da en çok konuşulan sekizinci konu olarak ‘trend topic’ olmayı başardı.

Tebrik mesajı yağdı
İlk göndermede Çevik, yönetmen Fırat Parlak’ın kendisine ‘Gerizekalı’ demesi üzerine “Allah’ım 20 bin daha gitti. Burası RTÜK şehri... Nakit alıyorlar” dedi. İkinci göndermede ise sahneye 3 çocuk çağrıldı. Yaklaşık 40 çocuğun gelmesi üzerine Çevik’in, “Bir çağrıda bu kadar geliyorsanız, bu memlekette hâlâ umut var demektir” sözleri twitter’da binlerce tebrik mesajı aldı. Çevik’in üçüncü göndermesi trafik şoförlerine oldu. Çevik, seyirci arasından otobüs  rolünü oynayacak birini çağırdı. Ancak gelen kişinin araba kullanmayı bilmediğini söylemesi üzerine Çevik, “Otobüs şoförü diye çağırmıştım. Gerçi alayı bilmiyor” diyerek eleştiride bulundu.
Reytingde de zirvede
Tolga Çevik’in göndermelerinden sonra sosyal medyada dikkat çekilen ikinci konu ise Ezgi Mola’nın gögüs dekolteli elbisesi oldu. Mola’nın göğüs dekoltesi oyun sırasında kırmızı tül takılarak giderilmeye çalışıldı. Göğüs dekoltesi nedeniyle Mola hakkında da binlerce tweet atıldı. ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ sosyal medyanın yanı sıra reytingde de zirvede yer aldı. Total’de birinci olan ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programı AB Grubu’nda ‘Aramızda Kalsın’ dizisine geçilerek ikinci sırada yer aldı.