Magazin
02 Haz 2021 16:47 Son Güncelleme: 02 Haz 2021 21:26

Acun Ilıcalı'dan Çağla Altunkaya'lı ilk poz! Şeyma Subaşı beğenisini esirgemedi

Ünlü medya patronu ve televizyoncu Acun Ilıcalı son paylaşımı ile dikkatleri çekmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde 52 yaşına basan Ilıcalı, doğum gününde ailesi ve dostları ile birlikte çekindiği fotoğrafları yayınladı. Ünlü televizyoncunun yayınladığı fotoğraflarda ilgi çeken bir kare ise sevgilisi Çağla Altunkaya'nın da yer alması oldu.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, geçtiğimz günlerde 52 yaşına batı. Ilıcalı doğum gününe ait kareleri İnstagram hesabından paylaştı. Ilıcalı'nın yayınladığı fotoğraflarda uzun süredir aşk yaşadığı Çağla Altunkaya'nın yer alması dikkat çekti. Ünlü televizyoncu doğum günü bahanesiyle genç sevgilisi ile ilk paylaşımını da yapmış oldu. Nikah masasına oturmasına sayılı gün kalan eski eşi Şeyma Subaşı ise, fotoğraf karelerine beğeni atması ile şaşırttı.

ALLAH 3 KITADA KIZLARIM İLE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMAYI NASİP ETTİ
TV8 kanalı ve Exxen platformunun sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutladı. 52 yaşına basan Ilıcalı, ailesi ve dostlarıyla kutladığı doğum gününden kareleri sosyal medya hesabından yayınladı. ünlü televizyoncu paylaşımının altına ise "Allah 3 kıtada kızlarımla doğum günü kutlamayı nasip etti. Havada, karada, denizde pasta üflemekten nefesim kesildi. Kutlayan ve yanımda olan herkese teşekkürler." notunu düştü.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Acun Ilıcalı (@acunilicali)'in paylaştığı bir gönderi

DOĞUM GÜNÜ BAHANESİYLE İLK KEZ PAYLAŞTI
Yeni yaşını sevdikleri ile kutlayan ve bugünden karelerini paylaşan Acun Ilıcalı'nın gönderisindeki o detay dikkatlerden kaçmadı. Uzun süredir birlikte olduğu genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile yan yana çekindikleri kareyi yayınladı. Ilıcalı, doğum günü bahanesiyle ilk defa sevgilisi ile pozuna yer vermiş oldu. Ünlü televizyoncunun paylaşımına bir kaç haftaya Mısırlı sevgilisi ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Şeyma Subaşı'da beğenisini esirgemedi.

AYÇA ÇAĞLA ALTUNKAYA KİMDİR?
Çağla Ayça Altunkaya'nın 1999 doğumlu yani 22 yaşında. Yalova'da yaşadığı ve hemşirelik okulu mezunu olduğu söyleniyor. Ayça Çağla Altunkaya'nın basketbola olan düşkünlüğü ise daha çocukluğundan geliyor. Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Şubaşı'na olan benzerliği ise sosyal medyanın dilinde.

Başarıları ile sık sık konuşulan Acun Ilıcalı özel hayatıyla da merak edilen isimler arasında. Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile birlikte toplamda 3 kez evlendi. Acun Ilıcalı'nın eşlerinin isimleri ise sırasıyla Seda Başbuğ, Zeynep Ilıcalı ve Şeyma Subaşı.