Televizyon
11 Nis 2020 13:18 Son Güncelleme: 11 Nis 2020 13:29

Acun birleşme partisinden ilk kareleri paylaştı! Cemal ve Aycan damga vurdu...

TV8'in sevilen yarışması 'Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de birleşme partisi yapıldı. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, partiden eğlenceli anların videosunu sosyal medya hesabından paylaştı.

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışması Survivor 2020'de birleşme partisi yapıldı. Çekimlerden dolayı Dominik'te olan Acun Ilıcalı, eğlenceli anları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

İLK GÖRÜNTÜLERİ PAYLAŞTI
Aylarca zorlu parkurlarda yarışarak mücadele eden yarışmacılar, dün birleşme partisinin keyfini çıkardı. Kızı Melisa ile koronavirüs tedbirleri kapsamında Türkiye'ye dönemeyen Acun Ilıcalı ise partinin keyfili anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Virüs nedeniyle büyük bir organizasyon düzenleyemeyen Ilıcalı, yarışmacılar halay çektiği anları yayınladı. Ilıcalı'nın paylaştığı görüntüler kısa sürede sosyal medyada yayılırken DJ olan yarışmacı Cemal Can Canseven ile Aycan'ın düeti ve dansı büyük beğeni topladı.

ACUN ILICALI DETAYLARI VERDİ
Geçtiğimiz günlerde birleşme partisinin sistemini anlatan Acun Ilıcalı "Cuma günü araba oyunumuz var. Cumartesi günü yayında büyük bir derbimiz olacak. Sonra tartı yarışması olacak. En çok kilo verene, ileri ki ödül oyunlarından birinde çift katı yeme imkanı vereceğiz. Pazar günü şarkı yarışması, pazartesi de takım değişikliği konseyi var. Takım değişikliğinde de bir sürprizimiz var" demişti.

İşte birleşme partisinden ilk kareler...