Magazin
31 Mayıs 2018 15:14 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:41

Zulme sessiz kalmadı, İsrail konserini iptal etti! Shakira ne zaman İstanbul'a geliyor?

9 Temmuz’da İsrail’in başkenti Tel Aviv’de vereceği konseri İsrail’in Gazze’de işlediği katliama tepki olarak iptal eden dünya starı İstanbul için gün sayıyor.

12 Grammy ödülü sahibi superstar Shakira, BKM organizasyonuyla 11 Temmuz Çarşamba akşamı Vodafone Park’ta  sahne alacak. 3 Haziran’da start alacak olan Dünya turnesi “EL DORADO” kapsamında 11 yıl aradan sonra yeniden İstanbul’a gelecek olan Shakira, uzun bir aradan sonra ülkemizde konser vermeye gelen ilk dünya starı olacak.

BİLETLERE YOĞUN İLGİ

"Waka Waka", "Whenever Wherever”, “Loca” gibi hitleri ile hala müzik listelerinde yer bulan Kolombiya’lı superstar Shakira’nın İstanbul konseri bilet fiyatları; 162,00TL - 213,00TL - 315,00TL - 416,00TL - 572,00TL. VIP ve Sahaönü 780,00TL olarak belirlendi. Biletlere şimdiden oldukça yoğun bir ilginin olduğu duyuruldu.

HER SANATCI BURADA OLMAK İSTER

İstanbul’daki İlk konserini 2007 yılında veren ve konser sırasında Türk hayranlarına; İtiraf etmeliyim ki kendimi dünyadaki en şanslı kadın olarak hissediyorum bu akşam. Dünyadaki her sanatçı burada olabilmek, bu harika şehirde, boğazın yanında sizlere şarkı söylemek için para verebilir. Burada olduğum için çok ama çok mutluyum, çok teşekkür ederim bunun gerçekleşmesine izin verdiğiniz için” demişti.

'GELMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM'

104 milyondan fazla hayranı ile Facebook’ta en çok takip edilen müzisyen olan Shakira 11 Temmuz’daki İstanbul konseri için ise  “İstanbul'da yeniden sahnede olmak için, en sevdiğiniz şarkıları hep birlikte söylemek için sabırsızlanıyorum. Çok eğlenceli olacak! El Dorado'ya giden yol şimdi başlıyor!” mesajı yolladı.