Magazin
07 Oca 2021 16:10 Son Güncelleme: 07 Oca 2021 22:46

Zorlu Ailesi'ni üzen olay! Eşini terk edip baba evine döndü!

Sabah yazarı Bülent Cankurt, “Eşini terk edip baba evine döndü” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Google Haberlere Abone ol

Sabah yazarı Bülent Cankurt yazısında, iş adamı Ahmet Nazif Zorlu’nun kızı Şule Cümbüş’ün, eşi Serdar Cümbüş ile boşanmaya yakın olduğunu belirtti.

Cankurt’un yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Babası Ahmet Nazif Zorlu'nun muhalefetine rağmen Serdar Cümbüş ile evlenen Şule Cümbüş'ün boşanma arifesinde olduğunu yazmıştım. Ailesini karşısına alıp pek çok zorluğa göğüs gererek evlenen ve Ekim 2010'da oğlu Ali'yi, Şubat 2015'te de Ömer'i kucağına alan Şule Hanım'ın evliliğini kurtarmasını temenni etmiştim ama maalesef bunun imkansız olduğu konuşuluyor.

Çünkü çiftin arasındaki sorunlar çözülecek gibi değilmiş. Hatta en son Serdar Cümbüş'ün işlerinin kötüye gitmesinden dolayı alacaklıların kapıya dayanması Şule Hanım'ı çileden çıkarmış. Şule Hanım, bunları yaşamamak için çocuklarını da alıp Kandilli'deki evini terk etmiş ve baba evine dönmüş. Baba evi dediysem, Ahmet Nazif Zorlu'nun sahibi olduğu Zorlu Center'ın rezidans bölümündeki evlerden birine yerleşmiş. Kendine burada yeni bir yuva kuran Şule Hanım'a, komşusu olan anne ve babası, bu süreçte büyük destek oluyormuş. Çifte yakın kaynaklar, bu evliliğin başladığı gibi 'zorlu' biteceğini iddia ediyor. Umarım oğulları Ali ve Ömer'in hatırına kavgasız dövüşsüz boşanmayı başarırlar.”