Magazin
28 Ara 2019 13:35 Son Güncelleme: 28 Ara 2019 14:34

Zeynep Korel'den şok açıklama: Bergüzar'a kaset şantajı yapılıyor

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel'in Amerika'da yaşayan ablası Zeynep Korel, “Magazin Noteri” canlı yayınına bağlanarak, annesi Hülya Darcan ve kızkardeşine açtığı davanın gelişmelerini anlattı.

İlk olarak 'kaset' iddiaları hakkında konuşan Zeynep Korel, "Emel Müftüoğlu kardeşim Bergüzar Korel'i arayarak bir telefon numarası veriyor ve aramasını söylüyor. Aradığında telefona çıkan bir adam, benim ona Bergüzar'ın kasedini sattığımı söylüyor ve para vermesi halinde kasedi kendisine teslim edebileceğini söylüyor. Bunun üzerine de Bergüzar panikliyor ve annemle birlikte telefon numaralarını değiştiriyorlar. Ancak korkmalarına, panik yapmalarına gerek yok. Ortada kaset falan yok" ifadelerini kullandı.

Programın moderatörü İlkay Buharalı ise; Zeynep Korel’in aslında bunları kızkardeşi ve annesine ulaşıp söylemek istediğini ancak maalesef aralarında bir iletişim olanağı kalmadığı için 'Magazin Noteri' programı aracılığı ile duyurmak zorunda kaldığını anlattı.

'BERGÜZAR KORKMASIN, BİLDİKLERİMİ ASLA ANLATMAM!'

Zeynep Korel'in bazı bildikleri olduğunu ve bunların hiçbirini anlatmayacağını söylemesi üzerine programın yorumcusu Ali Eyüboğlu, Bergüzar Korel'in hamileliği nedeniyle anlatılmasının uygun olmayacağını belirtti.

'HÜLYA HANIM EVLAT AYIRMANIN BEDELİNİ ÖDEYECEK!'

Zeynep Korel veraset ilanı ile ilgili ise, "Babam hiçbir zaman aile olamadık demişti, haklıymış. Vefat ettiğinde mirasta hak talep etmedim. Fakat şimdi ailemle aramda duygusal bağlar koptu. Madem öyle avukatımla finansal bağların da kopmasını düşündük. Veraset ilanımızı verdik. Şimdi miras davamızı açacağız. Kanun bana ne verecekse, onu alacağım. Hülya Hanım evlat ayırmanın bedelini ödeyecek." açıklamasında bulundu.

'ARTIK TEK ANNEM TOPRAK ANA'

Hindistan’da bir hafta boyunca arınma ve meditasyon kampına katıldığını anlatan Zeynep Korel’in, açıklamaları boyunca annesi Hülya Darcan’dan, “Hülya Hanım”şeklinde bahsedip “anne” kelimesini ağzına almamaya çalışması dikkat çekti. Zeynep Korel göbeğini toprağa değdirerek esas annenin; toprak ana olduğunun, kendisine hatırlatıldığını anlattı.