Magazin
27 Mayıs 2022 18:08 Son Güncelleme: 27 Mayıs 2022 18:12

'Z kuşağı oy kullanmamalı' diyen Hakan Ural'dan yeni açıklama! "Komik, aciz ve çapsızsınız!"

“Z kuşağı oy kullanmamalı” çıkışıyla gündeme oturan Hakan Ural, tepkilerin ardından yeni bir açıklama yaptı.

Kanal D'de "Neler Oluyor Hayatta" isimli programda yorumculuk yapan Hakan Ural, "Z kuşağı oy kullanmamalı" dedi.

  İfadeleri sosyal medyada tepki çeken Hakan Ural sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaptı.

  Ural, sözlerinin çarpıtıldığını ve kasıtlı olarak kendisinin Z kuşağının hedefi haline getirildiğini söyledi.

 Hakan Ural’ın açıklamasının tamamı şöyle;

 Zaruri gündem açıklaması doğdu, pazara sileriz ...Dün yayın esnasında genelde gençlerimiz ile yapılmış olan bir ankette net çıkan sonuca istinaden... Bir spor kulübüne başkan seçiyorken bile alacağı oyuncu teknik direktör vaadi kriter kabul edilip oy verilir! Apartmana yönetici seçilirken aidatları indirme vaadi veya otopark vaadi gibi şeyler kriter alınır! Böylesine ateşten gömlek bir coğrafyada 40 yıldan beri onlarca terör örgütü ile mücadele ediyorken Kıbrıs meselesinden tut da Doğu Akdeniz Orta Doğu’suna ekonomisine emperyal güçlere hakimiyete siyonizme kadar var olan zor bir dünyada acaba kim hangi kritere göre oyunu kullanacak dedim! İronide yaptım yakışıklılığa boya tuttuğu takıma göremi vs diye çünkü ülke millet deyince bekaa demek ez cümle makul akılcı anlaşılır bir nedeni olmalı!

“KOMİK, ACİZ VE ÇAPSIZSINIZ”

Nedeni olsuna da razıyım her türlü tasarrufa… Bunu alıp başını sonun kesip Z kuşağı oy kullanmadıya çevirip Hakan’a hücuma çevirenler hakikaten KOMİK ve aciz ve çapsızsınız. Çok yazık bu arada şunu sorgulatmanız bile bir hizmettir benim için! Hakikaten biz hangi kritere gerçeğe göre oy kullanıyoruz kullanacağız diye! Ve oldukça da fazla gencimizin hamdolsun farkındalığı mevcut...

Sizin derdiniz halkım nezdinde televizyonda söylediklerinin karşılığı olan Hakan Ural’ı itibarsızlaştırıp hedef yapmak ! Bu arada sizin zihniyetinizin hedefi olmak ŞEREFTİR benim için... Hedef yaptıklarınız belli... Ayrıca dikkatleri bana çekip hiç bilip tanımayanlara da yahu bu adam kim ne demiş adı altında bana ilgi alakayı arttırdığınız için teşekkürler...

Lütfen @neleroluyorhayattatv izleyelim saygılar sevgiler”

 "Z kuşağı eski siyasetçileri ne kadar tanıyor?" başlığıyla yapılan bir sokak röportajını değerlendiren Ural, Z kuşağı ile ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

 "Ülkede siyasetle bir alakan yok. Ülkenin kendisiyle ilgili yakın geçmişini bilmiyorsun, geçmişini bilmiyorsun. Bugün bu ülkede ne olduğunu bilmiyorsun, bu ülkenin nelerle mücadele ettiğini bilmiyorsun, idelolojik olarak olgunlaşmış düşüncen ve fikrin yok ama oy atıyorsun. Belirleyicisin. Çok üzücü ve ürkütücü değil mi bu? Ben rica ediyorum gerçekten, bu farkındalığı yoksa oy kullanmamaları lazım bence."