Gündem
30 Mar 2021 20:08 Son Güncelleme: 30 Mar 2021 23:53

Yufkacı Muammer olayı ile ilgili flaş gelişme! Yeni görüntüler ortaya çıktı

Yufkacı Muammer Ay’a kaçan iki elti Hamide Duman ile ilgili yeni gelişme yaşandı. İki elti ve Yufkacı Muammer’in market alışverişine çıktığı görüntülere ulaşıldı

Google Haberlere Abone ol

İsimleri Hamide Duman olan iki elti kocalarını terk edip, Muammer Ay isimli yufkacıya kaçtı. Gündeme bomba gibi düşen olayın yankıları sürerken Muammer Ay'ın kendisine kaçan eltilerle market alışverişine çıktığı anlara ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde eltiler önde yürürken Muammer Ay'ın onları biraz daha geriden takip ettiği görülüyor.

Esra Erol'un programında inanılmaz bir olay yaşandı. İsimleri Hamide Duman olan iki elti kocalarını terk edip, Muammer Ay isimli yufkacıya kaçtı. Olay kadınlardan birinin kocasının yardım istemesiyle ortaya çıktı.

MARKET ALIŞVERİŞİNE ÇIKTILAR

Günlerdir Türkiye gündemini meşgul eden olayın yankıları sürerken Muammer Ay, kendisine kaçan eltilerle market alışverişine çıktı. Güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen o anlarda eltiler önde yürürken, Muammer Ay'ın onları biraz daha geriden takip ettiği görülüyor.

İKİ ELTİ AYNI ADAMA KAÇTI

2 çocuk babası Mehmet Duman, 17 yıl önce evlendiği eşi Hamide Duman ve eltisinin 11 Mart günü kayıplara karışması üzerine canlı yayına çıktı. Kayıp ilanı verilen iki elti ise görüntülü olarak yayına bağlanarak Muammer Ay'ın yanında mutlu olduklarını eşlerinin kendilerine sahip çıkmadıkları için evlerine geri dönmeyeceklerini söyledi.

"MUAMMER'LE İLİŞKİ YAŞAMAMIM SEBEBİ EŞİMDİR"

Muammer Ay ile ilişkiye başlamasında eşini sorumlu tutan büyük elti Hamide Duman "Kocam baskı yapınca işten çıkmak zorunda kaldım. Ben telefon aldım faturasını ödemedi eşim. Maddi olarak bana yardımcı olmuyordu. Muammer Ay o zaman elin adamıydı. Beni bu işe sokarak Muammer Ay'la ilişki yaşama sebebim eşimdir" diyerek başta Esra Erol olmak üzere tüm izleyicileri çileden çıkardı.