Televizyon
10 Oca 2018 08:24 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 01:55

Yok böyle bir kadro! Yılmaz Erdoğan'dan Organize İşler 2'ye bomba isimler!

Yılmaz Erdoğan, senaryo aşamasını bitirdiği ‘Organize İşler’in ikincisini çekmek için hazırlıklara tüm hızıyla devam ediyor

Yok böyle bir kadro! Yılmaz Erdoğan'dan Organize İşler 2'ye bomba isimler!
Yılmaz Erdoğan, sevilen filmlerinden 'Organize İşler'in devamını çekiyor. Filmin oyuncu kadrosu ise yıldızlar topluluğu gibi: Cem Yılmaz, Ata Demirer, Şahan Gökbakar, Kıvanç Tatlıtuğ ve Demet Akbağ.

Cast çalışmaları başladı

Hürriyet'ten yer alan habere göre; Yılmaz Erdoğan, hem senaryosunu yazdığı, hem yönetmen koltuğunda oturduğu hem de başrolünü üstlendiği “Organize İşler”i 2005 yılında seyirciyle buluşturmuş, film vizyonda kaldığı süre boyunca 2 milyon 618 bin 244 kişi tarafından izlenmişti. 3 yıldır üzerinde çalıştığı “Organize İşler 2”yi tamamlayan ünlü oyuncu, cast’ı oluşturmaya başladı ve ilk olarak sektörün dev isimlerine teklif götürdü.

Ocak 2019'da vizyonda

Erdoğan, yine senaristliğini, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği “Organize İşler 2” için Cem Yılmaz, Ata Demirer, Şahan Gökbakar, Kıvanç Tatlıtuğ, Ata Demirer ve Demet Akbağ’la anlaşma sağladı. Çekimler nisan ayında Köyceğiz’de yapılacak. İlk filmdeki karakterleri günümüze taşıyacak filmin vizyon tarihi ise 4 Ocak 2019 olarak planlanıyor.