Medya Günlüğü
06 Şub 2017 10:29 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:27

Yılmaz Erdoğan müjdeyi verdi: Organize İşler’in devam filmi geliyor

Yılmaz Erdoğan, 2005 yılında vizyona giren ve 2 milyon 619 gişeyle dikkat çeken Organize İşler'in devam filminin çekileceği müjdesini verdi.

Yılmaz Erdoğan müjdeyi verdi: Organize İşler’in devam filmi geliyor
Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, Yılmaz Erdoğan sevenlerine müjdeyi verdi.

2 milyon 619 bin gişe ile Türkiye’nin en çok izlenen filmleri arasına giren Organize İşler’in devam filminin çekileceğinin müjdesini veren Eyüboğlu, Demet Akbağ’ın da bu habere çok sevindiğini aktardı.

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı Organize İşler filmi, dev kadrosuyla dikkat çekmişti. Filmde Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Tolga Çevik, Ersin Korkut, Cem Yılmaz, Erdal Tosun, Altan Erkekli, Özgü Namal, Ebru Akel ve Berrak Tüzünataç gibi isimler rol almıştı.

Eyüboğlu, Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan’la olan diyalogunu şöyle anlattı:

Ali’ce’yi takip edenler bilir, Yılmaz Erdoğan’ın “Organize İşler” filmini tek geçtiğimi…

21 Aralık 2016 tarihli yazımın başlığı “Erdoğan, Organize İşler’in devamını çekmeli”ydi…

Demet Akbağ’ın Beşiktaş Kültür Merkezi’nde (BKM) sahnelediği “Bir Demet Muhabbet”i izlemeye gelenler arasında Yılmaz Erdoğan da vardı.

Akbağ, barkovizyondan mini bir bölüm gösterdiği “Organize İşler” filmiyle ilgili, “İstanbul’u da bu film sayesinde gördük. Yalan mı? 50 kere seyrettiğim halde bu filmi televizyonda görünce oturup yine izlerim” dedikten sonra seyircilere sordu:

“Çok güzel film değil miydi?”

Akbağ’ı izlemeye gelenlerden alkış tufanı kopunca, “Organize İşler”in devamının çekilmesini isteyen biri olarak fırsatı kaçırmadım.

“Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla” dercesine, niye devamı gelmiyor dedim Akbağ’a…

O da, “Hazır kendisi buradayken sor” diyerek topu Erdoğan’a attı… Erdoğan’dan gelen yanıt, “Organize İşler” filmini sevenler için müjde gibiydi:

“Var, var, bir planım var… Pazar günü matinede açıklayacaktım… Yoksa basından önce sana söylemek isterdim.”

Bunun üzerine Akbağ, “Ay Yılmaz çok sevindim” dedi.