Diziler
31 Mar 2021 09:42 Son Güncelleme: 31 Mar 2021 10:56

Yeşilçam dizisinin ilk fragmanı yayınlandı! Ne zaman başlıyor?

Çevrim içi video platformu BluTV’nin özel yapımı "Yeşilçam" dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. 22 Nisan'da yayınlanacak dizide Yeşilçam dünyası anlatılacak.

BluTV, yeni özel yapımı "Yeşilçam"ı 22 Nisan’da izleyiciyle buluşturuyor. Sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat veren Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı diziden ilk fragman paylaşıldı.

Müzikleriyle de dikkat çeken fragmanda Çağatay Ulusoy’un hayat verdiği Semih Ateş’in çekmek istediği filmden Yeşilçam dünyasının kurallarına, o dünyada kendini var etmek isteyenlerin hayallerine ve var olanların hayal kırıklıklarına kadar birçok kesit yer alıyor.

İzleyenlerin o döneme dair anıları yeniden hatırlayacağı "Yeşilçam"ın oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi genç kuşağın yetenekli isimleri ile usta oyuncular bir araya geliyor.

Levent Cantek ve Volkan Sümbül’ün kaleminin usta yönetmen Çağan Irmak’ın rejisiyle buluştuğu Sunset Film imzalı "Yeşilçam"ın yapımcılığını ise Sibel Tuna üstleniyor.