Polemik & Kulis
22 Oca 2016 08:30 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 18:18

Yeni Şafak muhabirine göre Mustafa Koç böyle öldü

Mustafa Koç'un ölümünün ardından ilginç bir tepki Yeni Şafak ve TV Net muhabiri Yılmaz Bilgen'den geldi.

Google Haberlere Abone ol
Yeni Şafak muhabiri Yılmaz Bilgen, Twitter hesabından Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'u "Gezi provokasyonunun patronları"nın öldürmüş olabileceğini yazdı. Bilgen'in tweet'i alay konusu oldu.

Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 55 yaşında hayatını kaybetti.

Mustafa Koç'un ölümünün ardından ilginç bir tepki Yeni Şafak ve TV Net muhabiri  Yılmaz Bilgen'den geldi.

Koç'un ölümünü "Gezi"ye bağlayan Bilgen, Twitter'dan "Mustafa Koç, Gezi provaksyonunun patronları tarafından yeni bir kalkışmaya ikna edilemediği için öldürülmüş olabilir." diye yazdı.

Bu mesaja gelen tepkiler üzerine yeni bir açıklama yapan Bilgen, bu kez de "Yediğiniz lahmacunların hiçmi hatırı yok? Gidip adam gibi yas tutun şimdi, Gezi şeyleri. Uyduruk bir parktan iktidar değiştireceğine inanan "MONGOLLAR", Mustafa Koç hakkında ki ihtimale neden bu kadar tepkili?" ifadelerini kullandı.Bu mesaja gelen tepkiler üzerine yeni bir açıklama yapan Bilgen, bu kez de "Yediğiniz lahmacunların hiçmi hatırı yok? Gidip adam gibi yas tutun şimdi, Gezi şeyleri. Uyduruk bir parktan iktidar değiştireceğine inanan "MONGOLLAR", Mustafa Koç hakkında ki ihtimale neden bu kadar tepkili?" ifadelerini kullandı.