Magazin
17 Mar 2019 09:21 Son Güncelleme: 17 Mar 2019 21:44

Yemekteyiz sunucusuna mahrem görüntüleriyle şantaj!

Bir şantajcı, Onur Büyüktopçu'yu, kendisine ait cinsel içerikli video ve fotoğrafların basına vereceğini iddia ederek tehdit etti. Şantaj yapan kişinin, yakışıklı oyuncunun arkadaşı olduğu ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol

Yemekteyiz programının sevilen sunucusu Onur Büyüktopçu'ya, kendi özel görüntüleriyle şantaj yapıldı. Sosyal medya aracılığıyla tehdit edilen Büyüktopçu, mesajı gönderenin arkadaşı olduğunu öğrendi. 

MAHREM GÖRÜNTÜLER

Oyuncu Onur Büyüktopçu'ya, kendisine ait cinsel içerikli video ve fotoğrafların yer aldığı bir mesaj gönderildi. Sosyal medyadan mesajı yollayan kişi, görüntüleri internete sızdırma tehdidiyle 50 bin lira istedi.

ŞANTAJCI ARKADAŞI ÇIKTI

Büyüktopçu, şantajcının banka hesabına 50 bin lira yatırdı. Ardından konuyu araştıran ünlü oyuncu, mesajı gönderen kişinin arkadaşı olduğunu öğrendi. Büyüktopçu, şantajın devam etmesi üzerine savcılığa başvurdu.

MAALESEF BENİM BAŞIMA GELDİ
Ünlü isim bu haberlerin ardından bu açıklamayı yaptı:

TACİZ EDİLDİĞİNİ İTİRAF ETMİŞTİ

Onur Büyüktopçu geçtiğimiz günlerde de bir kadının tacizine uğradığını dile getirmişti.  3 yıl önce bir tatil mekanında üstü çıplak olarak güneşlenirken tacize uğradığını söyleyen Büyüktopçu, o anları şöyle anlatmıştı; 

- Üstüm çıplak altımda şort var. Güneşlenmişim. Bir tane biri geldi. Ben herhalde arkadaşım şaka yapacak sandım. Bir tane hanımefendi diyeceğim ama hanımefendi de değil. Oramı buramı mıncıklıyor. Kalktım hemen gözüm kapalı. 'Ayy koriş' dedi 'ben seni çok seviyorum'. Dedim hanımefendi ne yapıyorsunuz.

-Ben orda güneşlenen bir insanım. Bu bir tacizdir. yapamazsınız öyle bir şey. Beni ekranda çok sempatik bulabilirsiniz. Ama böyle bir hakkı yok. Benim vücuduma dokunma hakkınız yok. Hiç kimsenin yok. Ben çok sinirlendim.

-Oradaki görevliye seslendim. Dedim ki şu hanımefendiyi alın burdan. Mahkemeye versem tacizden kazanırım. Bir de bu ünlü işte burnu havada diyorlar. Ben bir hanımefendiye yapsam orasını burasını mıncıklasam döverler beni.