Spor
16 Mar 2022 22:56 Son Güncelleme: 16 Mar 2022 23:02

Yayın ihalesinde yeni gelişme: Sadettin Saran'dan TFF'ye imalı paylaşım

TFF Süper Lig ve TFF 1. Lig Müsabakaları Yayın Haklarının Devri'ne aday olan Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından 2022-2023 ve devam eden futbol sezonlarını içeren TFF Süper Lig ve TFF 1. Lig Müsabakaları Yayın Haklarının Devri için düzenlenen ihaleye ilişkin olarak, satın alma adayı olan Saran Grup önceki gün açıklamada bulunmuştu.

 Gruptan yapılan açıklama şu şekildeydi:

 "Bildindiği üzere, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından 2022-2023 ve devam eden futbol sezonlarını içeren TFF Süper Lig ve TFF 1. Lig Müsabakaları Yayın Haklarının Devri için düzenlenen ihaleye ilişkin olarak, Paket 1-B, Paket 1-C, Paket 1-E, Paket 2 ve Paket 3 Yayın Hakları Sözleşmeleri'nin imzalanması için tarafımıza 14 Mart 2022 Pazartesi saat 17:00'ye kadar süre tanınmıştır.

Saran Media Group olarak, bu sürenin dolmasını beklemeyen ilgili sözleşmeleri 11 Mart 2022 Cuma günü imzalamış, teminat mektuplarıyla da birlikte TFF'ye temsil etmiş bulunuyoruz. SüperLig TV proje ve vizyonunun da halen kuvvetle arkasındayız. Türk futboluna ve tüm sporseverlere hayırlı olmasını dileriz."

 SARAN'DAN TFF'YE GÖNDERME

 Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran ise sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Saran, paylaşımda, "Daha ne kadar bekleyeceğiz" cümlelerini kullandı.

Saran'ın yapmış olduğu bu paylaşım TFF'ye gönderme olarak yorumlandı.

 İşte o paylaşım: