Yatıya Misafirim Var ne zaman başlıyor?

Kanal D'nin yapımcılığını BBO Yapım ve Skala Yapım'ın üstlendiği, Genel Yönetmenliğini Şafak Bakkalbaşıoğlu'nun yaptığı 'Yatıya Misafirim Var' yarışmasının yayın tarihi belli oldu.

Yatıya Misafirim Var ne zaman başlıyor? - Sayfa 1

Kanal D’nin, hafta içi her gün ekrana gelecek olan yeni yarışma programı Yatıya Misafirim Var’ın yayın tarihi belli oldu. Program 30 Kasım Pazartesi başlıyor.

18
Yatıya Misafirim Var ne zaman başlıyor? - Sayfa 2

5 farklı şehir, birbirini tanımayan 5 insan!

Programda, 5 günde, 5 şehir ve şehirlerini temsil eden 5 yarışmacı kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak, geceyi orada geçirecek. O şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak.

28
Yatıya Misafirim Var ne zaman başlıyor? - Sayfa 3

Konuk olanlar günün sonunda ev sahibine puan verecek. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek. Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

38
Yatıya Misafirim Var ne zaman başlıyor? - Sayfa 4

“Kim daha becerikli? Kim daha hamarat? Kim daha misafirperver?” Program, bütün Türkiye’yi, şehirleri, ilçeleri ve köyleri konukseverlikleriyle yarıştıracak.

48