Yasemin Özilhan'a dadı şoku! Küpelerini çalıp satmış

Yasemin Özilhan, evlerine aldıkları yardımcı kadın tarafından soyulduklarını söyledi: Küpelerimi çalıp satmış. GBT’sine bakılınca beş ayrı hırsızlık suçu çıktı!

Yasemin Özilhan'a dadı şoku! Küpelerini çalıp satmış - Sayfa 1

Cemiyet hayatının gözde ismi Yasemin Özilhan, Nars'ın önceki gün düzenlenen tanıtım etkinliğine katıldı. İki kız annesi olan Özilhan, başından geçen talihsiz bir olayı anlattı.

110
Yasemin Özilhan'a dadı şoku! Küpelerini çalıp satmış - Sayfa 2

Günaydın'dan Okan Filizçay'ın haberine göre; İki yıl önce ailece çıktıkları tatil sonrasında yabancı uyruklu dadı tarafından soyulduklarını söyleyen Özilhan, olayı şöyle aktardı:

210
Yasemin Özilhan'a dadı şoku! Küpelerini çalıp satmış - Sayfa 3

"Bir yardımcı hanım aldık. Bir haftalık deneme sürecindeydi. O sırada biz tatildeydik. Nişanımızda hediye olarak takılan küpelerim kayboldu. Her yere baktık, o kadın da bizimle birlikte her yere bakmaya başladı, kan ter içinde kaldı. O da bizim gibi iki-üç gün aramaya devam etti.

310
Yasemin Özilhan'a dadı şoku! Küpelerini çalıp satmış - Sayfa 4

Sonra karakola gittim, savcılığa suç duyurusunda bulundum. Ev tekrar arandı ve küpeleri kadının çaldığı ortaya çıktı. Küpeyi çalmış, sonra da satmış. GBT'sine bakıldı, beş ayrı bu şekilde hırsızlık suçu varmış. O küpelerin maddiyattan öte manevi değeri vardı. Evde çalışacak yardımcılar, kesinlikle GBT'sine bakılarak alınmalı."

410