Magazin
26 Tem 2021 21:26 Son Güncelleme: 26 Tem 2021 21:29

Yasak Elma’nın yıldızı yeni dizi için imaj değiştirdi! Görenler tanıyamadı!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma’nın yıldızı, yeni dizisi için imaj değiştirdi, ünlü oyuncuyu görenler tanımakta güçlük çekti.

Yasak Elma'nın Kaya'sı Barış Kılıç, geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru diziden ayrılmış ancak sonrasında sürpriz bir şekilde tekrar kadroya girmişti.

'Yasak Elma' dizisinin Kaya'sı Barış Kılıç'ın bu sezon hangi dizide yer alacağı merak konusuydu. Kılıç'ın yeni adresi geçen ay ortaya çıkmıştı. Kılıç, 25 Film'in Kars'ta çekeceği 'Uzak Şehrin Masalı' dizisini kabul etti. Kılıç, Aslıhan Güner, Timur Acar ve Gonca Vuslateri'yle başrolü paylaşacak.

Can Sinan'ın yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda sektörün en başarılı isimlerinden usta yönetmen Mustafa Şevki Doğan oturacak. Yeni projesi için sakal bırakan Barış Kılıç, çekilmiş bir pozunu 'Uzak Şehrin Masalı' notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. Bazı kullanıcılar, ünlü oyuncuya sakalı yakıştırırken, bazıları ise eski görünümüne dönmesini önerdi.

Bu arada Karslı olan Talat Bulut ise Barış Kılıç'ın paylaşımına "Memleketimde 'Uzak Şehrin Masalı'nı anlatmak uzun zaman alır.

Dizinin yolu uzun reytingi bol olsun kardeşim" notunu bıraktı. Kılıç, eski rol arkadaşının yorumuna, "Eyvallah Talat Abim. Bi hayır duanı alırım" diye cevap verdi.