Yasak Elma yıldızı Eda Ece'den flaş açıklamalar: Kadının seksi gösterildiği...

Oyuncu Eda Ece, hayat felsefesinde dış görünüşe değer vermediğini ve fazla vitrini önemseyen bir insan olmadığını söyledi.

Yasak Elma yıldızı Eda Ece'den flaş açıklamalar: Kadının seksi gösterildiği... - Sayfa 1

Corona virüs salgını sürecinde daha çok yoga ve meditasyon yaptığını anlatan Eda Ece, "Kaslı olmalıyım, kilo almamalıyım gibi vitrini önemseyen insanlar var. Yaradılışımda o yok. Değer verdiğimi şey dış görünüş olmadı. Ona harcayacağın vakti bir şey izleyerek ve okuyarak geçirmek daha uygun" dedi.

110
Yasak Elma yıldızı Eda Ece'den flaş açıklamalar: Kadının seksi gösterildiği... - Sayfa 2

Güzel oyuncu, "Hayatı 56 kilolarla geçirdim, hiç 48 kilo bir kız olmadım, en iyi halim 53 kilodur. Beyni çalışan insanlar bunu önemsemiyor. Sağlık için yapılan her şeye saygım sonsuz, gym bana göre bir şey değil" ifadelerini kullandı.

210
Yasak Elma yıldızı Eda Ece'den flaş açıklamalar: Kadının seksi gösterildiği... - Sayfa 3

"OBURLUĞU KENDİME YAKIŞTIRMIYORUM"

Eda Ece, salgın döneminde bilinçsizce yediği için kilo aldığını ancak oburluğu insan olarak kendisine yakıştıramadığını belirtti.

310
Yasak Elma yıldızı Eda Ece'den flaş açıklamalar: Kadının seksi gösterildiği... - Sayfa 4

29 yaşındaki oyuncu, "Bu dönemde önce kilo aldım. Sette iki öğün zor yerken, evde 3-5 çayı, gece falan derken... Aç gözlü olmayı da sevmiyorum. Oburluk kötü bir şey onun dengesi var, insanı olarak da kendime yakıştırmıyorum. Aralarda kendime göre duruyorum. Acı, üzüntü yedirmiyor bana, stres yediriyor. Çok stresliysem, yiyerek hırsımı alıyorum" şeklinde konuştu.

410