Yasak Elma dizisinde çok konuşulacak sahneler! 'Bıktık artık bacak ve göğüs görmekten'

FOX'un dizisi Yasak Elma, 4. sezonu ile dün akşam ekran macerasına kaldığı yerden başladı. Koronavirüs nedeniyle erken final yapan dizinin 75. bölümü sosyal medyanın da konusu oldu. Diziye mantık hatalarının dışında kadın karakterlerin dekolteli kıyafetlerle damga vurdu.

Yasak Elma dizisinde çok konuşulacak sahneler! 'Bıktık artık bacak ve göğüs görmekten' - Sayfa 1

FOX'un bol ihtiraslı yerli Dallas dizisi Yasak Elma uzun sürenin ardından ekran macerasına 75. bölümü ile kaldığı yerden başladı. Koronavirüs engeline takılan ve zorunlu final yapan dizi sosyal medyanın da dün akşam en çok konuştuğu konulardan biri oldu.


113
Yasak Elma dizisinde çok konuşulacak sahneler! 'Bıktık artık bacak ve göğüs görmekten' - Sayfa 2

4. sezonu ile seyirciye yeniden merhaba diyen dizideki mantık hataları isyan ettirse de en çok konuşan konu başroldeki kadın karakterlerin derin göğüs ve bacak dekolteli kıyafetleri oldu.


213
Yasak Elma dizisinde çok konuşulacak sahneler! 'Bıktık artık bacak ve göğüs görmekten' - Sayfa 3

Daha önce RTÜK tarafından birçok kez uyarı almasına rağmen dekoltenin dozunu neredeyse her bölüm arttıran dizinin 75. bölümünde yine konuşulan konu Yıldız, (Eda Ece) Ender, (Şevval Sam) Şahika, (Nesrin Cavadzade) ve Zehra'nın (Şafak Pekdemir) dekolteleri oldu. Bu konu hakkında sosyal medyada yüzlerce yorum yapıldı.


313
Yasak Elma dizisinde çok konuşulacak sahneler! 'Bıktık artık bacak ve göğüs görmekten' - Sayfa 4

Dizide seyircinin dikkatinden kaçmayan bir detay da Halit'in 3. eşi olan Yıldız'ın annesi Asuman'ın tavırları oldu. Melisa Doğu'nun hayat verdiği karakter izleyiceden bu sezonda tepki aldı.


413