Yaşadığı travmayı anlattı! 'Herkes iznim olmadan çıplak vücuduma bakabilir'

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, 2014 yılında cep telefonunun hacklenmesi sonucu çıplak fotoğraflarının yayınlanması hakkında konuştu. Yaşadığı travmanın sonsuza kadar süreceğini belirten Lawrence, "Günün herhangi bir saatinde herkes benim iznim olmadan çıplak vücuduma bakabilir" dedi.

Yaşadığı travmayı anlattı! 'Herkes iznim olmadan çıplak vücuduma bakabilir' - Sayfa 1

Cooke Maroney ile mutlu bir evlilik sürdüren ve ilk bebeğini kucağına almak için gün sayan ünlü aktris Jennifer Lawrence, 2014'te yaşadığı 'hack' skandalı skandal sonrası yaşadıklarını anlattı.

129
Yaşadığı travmayı anlattı! 'Herkes iznim olmadan çıplak vücuduma bakabilir' - Sayfa 2

O dönem Lawrence'ın yanı sıra; Rihanna, Kate Upton, Kim Kardashian, Selena Gomez, Cara Delevingne gibi birçok ismin telefonlarına yapılan saldırıda ünlü isimlerin çıplak fotoğrafları yayınlanmıştı.

229
Yaşadığı travmayı anlattı! 'Herkes iznim olmadan çıplak vücuduma bakabilir' - Sayfa 3

"TRAVMAM SONSUZA KADAR SÜRECEK!"
Vanity Fair'e konuşan Lawrence, "Günün herhangi bir saatinde herkes benim iznim olmadan çıplak vücuduma bakabilir. Benim travmam sonsuza kadar var olacak!" ifadelerini kullandı.

329
Yaşadığı travmayı anlattı! 'Herkes iznim olmadan çıplak vücuduma bakabilir' - Sayfa 4

Yaşananlardan dolayı çok öfkeli olduğunu söyleyen 31 yaşındaki oyuncu, duygularını şu sözlerle anlattı: Lanet olası gezegen tarafından toplu tecavüze uğruyorum. Sanki dünyadaki her insan benim mahremimi görmüş gibi hissediyorum!

429