Diziler
17 Şub 2022 07:58 Son Güncelleme: 17 Şub 2022 11:36

Yargı’da büyük sır ortaya çıkıyor! Ceylin gerçeği öğreniyor…

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'nın 21. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Yargı'da Laçin, Yekta'nın diplomasız olduğunu Ceylin'e anlatıyor. Peki Ceylin bu bilgiyle ne yapacak?

Başrollerini Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı ve Uğur Aslan'ın yer aldığı Yargı dizisi 21. yeni bölümüyle 20 Şubat Pazar akşamı ekranlarda olacak.

Yargı'nın 21. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Yargı'da Laçin, Yekta'nın diplomasız olduğunu Ceylin'e anlatıyor.

İşte o fragman…

CEYLİN YEKTA GERÇEĞİNİ ÖĞRENİYOR

Niyazi'nin intiharının ardından Metin, Ilgaz ve Ceylin'e çok kızar. Polisin yerine suçluyu kendilerinin takip etmelerinin kabul edilemez bir hata olduğu söyler. Baba ve oğul karşı karşıya gelir.

Yekta ise Ceylin'e karşı olan tutumunu daha da sertleştirmiştir. Ceylin'in suçlanması için elinden geleni yapar. Seda ise Laçin'e Yekta'nın her şeyi bildiğini anlatınca olaylar karışır. Murat'ın kendisi için suçu üstlenmesine çok üzülen Laçin soluğu Ceylin'in yanında alır. Yekta'nın avukat diplomasının olmadığı bilgisini verir. Ortalık iyice karışır.

 

ETİKETLER
#yargı #kanal d #ceylin