Yargı geri dönüyor! Yeni bölümden 2. fragman geldi

İki haftadır ekranlara ara veren Yargı dizisinin merakla beklenen 15. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı.

Yargı geri dönüyor! Yeni bölümden 2. fragman geldi - Sayfa 1

Başrollerini Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı ve Uğur Aslan'ın yer aldığı Yargı dizisi iki hafta izleyicilerden uzak kaldı. Yargı'nın 15. bölümü, 9 Ocak 2022 Pazar akşamı Kanal D'de ekrana gelecek. Yargı yeni bölümde llgaz, Ceylin'i kurtarmak için seferber oluyor.

18
Yargı geri dönüyor! Yeni bölümden 2. fragman geldi - Sayfa 2

CEYLİN CEZAEVİNE GİRİYOR
Yargı'nın 15. bölümünde Ceylin, nöbetçi mahkemede sessiz kalınca hakime tarafından tutuklu yargılanması için cezaevine yollanıyor. Ceylin'in şok durumunda hapse gitmesine gönlü razı olmayan Ilgaz, onu kendi odasına getiriyor ve kapısını kilitliyor. Burada ona güçlendirici cümleler kurarken, dışarıda Pars çıldırıyor. Hala şokun etkisinde olan Ceylin'i ise Ilgaz onu sevdiğini söyleyerek kendine getiriyor. Ceylin, gözyaşları içinde cezaevi aracına bindiriliyor.

28
Yargı geri dönüyor! Yeni bölümden 2. fragman geldi - Sayfa 3

YARGI SON BÖLÜM ÖZETİ
Ceylin’den bir türlü haber alamayan Ilgaz deliye dönmüştür. Ceylin’i iyice tanımış olan Ilgaz için artık onun gibi düşünebilmek ve yaptıklarını anlamlandırabilmek hiç de zor değildir.

38
Yargı geri dönüyor! Yeni bölümden 2. fragman geldi - Sayfa 4

Bir yandan adli olarak Engin’in kaçışı ile alarma geçen emniyet güçleri diğer yandan da Ceylin’in kaybı ile de uğraşmak için seferber olurlar.

48