Yaprak dökümü sürüyor! Bu hafta iki dizi birden final yapıyor!

Güçlü yapımlar arasında kendisine yer bulamayan ve zirve yarışında geride kalan dizilerden final haberleri gelmeye devam ediyor.

Yaprak dökümü sürüyor! Bu hafta iki dizi birden final yapıyor! - Sayfa 1

Birçok yapımın yakın zamanda ekranlara veda edeceği iddia edilirken, iki diziden final haberi geldi. Kanal D ve Star TV ekranlarında yayınlanan ve büyük beklentilerle yayın hayatına başlayan diziler 20. bölümlerini bile göremeden final kararı aldı. İşte o diziler...

18
Yaprak dökümü sürüyor! Bu hafta iki dizi birden final yapıyor! - Sayfa 2

GÜVERCİN 16. BÖLÜMDE FİNAL YAPIYOR Ekranların güçlü yapımları arasında tutunamayan dizilerden final haberleri geliyor. Başrollerinde Mehmet Ali Nuroğlu ve Almila Ada'nın yer aldığı dizide sona gelindi. Star TV ekranlarında yayınlanan 'Güvercin' dizisi, 28 Ekim Çarşamba günü 16. bölümü ile final yapıyor.

28
Yaprak dökümü sürüyor! Bu hafta iki dizi birden final yapıyor! - Sayfa 3

Sen Çal Kapımı, Kuruluş Osman ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi güçlü yapımlarla reyting yarışına giren dizi, beklediği sonuçları elde edemeyince ekranlara veda etme kararı aldı.

38
Yaprak dökümü sürüyor! Bu hafta iki dizi birden final yapıyor! - Sayfa 4

GÜVERCİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Hem Nimet’ten hem de İpek’ten ağır darbe yiyen Ökkeş, annesinin de Gaffur’la evleneceğini öğrenince dengesini tamamen yitirir ve Kevsa’ya silah çeker. Celil’in Emel’i kaçırdığını son anda gören Bedir, Kasım’a ne kadar kızgın olsa da gelinlerini kurtarmaya kararlıdır. Bedir ve Kasım’ın Emel’i kurtarma çabaları işleri bambaşka bir noktaya sürükleyecek ve büyük olaylara vesile olacaktır.

48