Yapımcı Weinstein'in cinsel organı kangren oldu!

Aralarında ünlü isimlerin de olduğu onlarca kadına tecavüz ve tacizde bulunan yapımcı Harvey Weinstein'in cinsel organının kangren olduğu öne sürüldü. Enfeksiyon kaptığı belirtilen Weinstein'in çıktığı duruşmada bu fotoğrafları jüri üyelerine gösterdiği iddia edildi.

Yapımcı Weinstein'in cinsel organı kangren oldu! - Sayfa 1

 Dünyanın en ünlü yapımcılarından biri olan Harvey Weinstein'ın taciz ettiği kadınların konuşması ile yıllardır süren skandal ortaya çıkmış ve bunun sonucunda #MeToo akımı başlamıştı.

18
Yapımcı Weinstein'in cinsel organı kangren oldu! - Sayfa 2

New York'ta Weinstein hakkında tecavüz ve cinsel taciz dahil beş farklı suçlamayla açılan davada karar geçtiğimiz şubat ayında açıklanmış ve ünlü yapımcı 23 yıl hapse mahkum edildi.

28
Yapımcı Weinstein'in cinsel organı kangren oldu! - Sayfa 3

Duruşmalarda yürüteç yardımıyla ayakta durabilen Hollywood yapımcısının, koronavirüsün ABD'de ilk patlak verdiği dönemde ise virüs kaptığı ortaya çıkmıştı.

38
Yapımcı Weinstein'in cinsel organı kangren oldu! - Sayfa 4

Bugüne kadar aralarında ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow'un da bulunduğu, 75'ten fazla kadının hakkında cinsel taciz ve tecavüz suçlamasında bulunan yapımcının bu kez de cinsel organında çıkan enfeksiyondan dolayı organının kangren olduğu iddia edildi.


48