Yalı Çapkını’nın finali ifşa oldu! Mendilleri hazırlayın, sonu hüngür hüngür ağlatacak…

Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat ve İrem Altuğ'un paylaştığı Yalı Çapkını dizisi reyting rekorları kırıyor. Cuma günü ekrana gelen dizi büyük ilgi görürken, dizinin sonu izleyiciler tarafından merak konusu olmuştu. Yalı Çapkını'nın nasıl biteceği ortaya çıktı. Söz konusu finalde yaşanacaklar herkesi derinden üzdü. Bakın Yalı Çapkını dizisi bakın nasıl bitiyormuş...

Yalı Çapkını’nın finali ifşa oldu! Mendilleri hazırlayın, sonu hüngür hüngür ağlatacak… - Sayfa 1

Son günlerde gündemde olan Yalı Çapkını dizisi konusu ve oyuncu kadrosuyla oldukça dikkat çekiyor. Gülseren Budayıcıoğlu hikayesinden uyarla olan dizinin oyuncu kadrosunda ise birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

128
Yalı Çapkını’nın finali ifşa oldu! Mendilleri hazırlayın, sonu hüngür hüngür ağlatacak… - Sayfa 2

Dizinin güçlü kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler yer alıyor.

228
Yalı Çapkını’nın finali ifşa oldu! Mendilleri hazırlayın, sonu hüngür hüngür ağlatacak… - Sayfa 3

Cuma akşamları ekrana gelen dizi büyük ilgi görürken, dizinin sonu izleyiciler tarafından merak konusu olmuştu.

328
Yalı Çapkını’nın finali ifşa oldu! Mendilleri hazırlayın, sonu hüngür hüngür ağlatacak… - Sayfa 4

Zorla evlendirilen Ferit ve Seyran'ın hikayesinin anlatıldığı dizide yaşanan entrikalar da izleyicilerin heyecanını artırdı.

428