Yağmur Aşık'tan tehdit yağmuru: Yüzüne kezzap atacağım!

Eski futbolcu Emre Aşık’ın boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Aşık, kendisi hakkında 'çocuğuna şiddet uyguluyor' diye şahitlik yapan okul müdürünü "Yüzüne kezzap atacağım, okulu yakacağım” diyerek tehdit etti. Aşık’ın iki yıla kadar hapsi isteniyor.

Yağmur Aşık'tan tehdit yağmuru: Yüzüne kezzap atacağım! - Sayfa 1

Eski futbolcu Emre Aşık’ın boşan.ma aşamasındaki eşi Yağmur Aşık'ın vukuatları bitmiyor. Okul müdürü Asiye K.'yi ''Seni dağa kaldırtacağım, çırılçıplak, serserilere leş edeceğim.'' şeklinde tehdit eden Yağmur Aşık'ın başı belada.


18
Yağmur Aşık'tan tehdit yağmuru: Yüzüne kezzap atacağım! - Sayfa 2

Eski milli futbolcu Emre Aşık, boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Aşık'ı çocuklarını darp ettiği ve kötü davrandığı için mahkemeye vermişti. Çocukların darp edildiğini gösteren fotoğraflarına rağmen, anne Yağmur Aşık suçlamayı reddetmişti. Ancak oğlunun eğitim gördüğü okulun müdürü Asiye K., küçük E.'nin yaşadığı psikolojik bunalıma tanıklık ettiğini söyleyip şahit olarak ifade vermişti.

28
Yağmur Aşık'tan tehdit yağmuru: Yüzüne kezzap atacağım! - Sayfa 3

'Yüzüne kezzap atacağım, okulu yakacağım': Sabah'ın haberine göre; okul müdürü Asiye K., geçtiğimiz günlerde savcılığa başvurarak Yağmur Aşık tarafından tehdit edildiğini söyledi. Asiye K., "Beni önce 'Kadınsın, başına her türlü iş gelir' diye, sonra da 'Yüzüne kezzap atacağım, okulu yakacağım' diye tehdit etti" dedi. 

38
Yağmur Aşık'tan tehdit yağmuru: Yüzüne kezzap atacağım! - Sayfa 4

2 yıla kadar hapis istemi: Aldığı tehditler karşısında yılmayan ve korkmayan okul müdürü Asiye K., uzlaşmayı kabul etmeyince Yağmur Aşık hakkında 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

48