Gündem
31 Mar 2018 09:47 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:07

WhatsApp'ta sevgilinizin kimle konuştuğunu görebileceksiniz!

Chatwatch uygulaması ile istediğiniz kişinin kiminle konuştuğunu görmeniz mümkün.

Google Haberlere Abone ol
WhatsApp'ta arkadaşlarınızın, sevgilinizin ya da ailenizden birinin kimlerle konuştuğunu merak ediyorsanız, Chatwatch isimli yeni bir uygulama ile bunları öğrenmeniz mümkün. Şu anda sadece Android için kullanılan uygulama Apple tarafından yasaklandı. Ancak uygulamanın geliştiricileri, web sürümünü yayınlayacaklarını açıkladı.

O AN KİMLERLE KONUŞTUĞUNU VE SAAT KAÇTA YATTIĞINI TAHMİN EDİYOR
Uygulama, WhatsApp'ın kullanıcıların çevrimiçi ya da çevrimdışı olup olmadıklarını gösteren özelliği kullanıyor ve isteyen herkese merak ettikleri kişinin saat kaçta WhatsApp'a girdiğini, hangi sıklıkta online olduklarını, her gün saat kaçta yattığını ve en önemlisi de o anda kiminle konuştuğunu tahmin ediyor.

"SON GÖRÜLME" KAPALI OLSA DA GÖRÜYOR
Chatwatch isimli uygulama, kullanıcılar "Son görülme" özelliğini kapatsalar dahi çalışıyor ve sadece 24 saat içerisinde çok detaylı tahminler yapıyor.

APPLE UYGULAMAYI YASAKLADI
App Store'da da uygulama yayınlanmıştı. Ancak Apple, çok kısa süre içerisinde uygulamayı yayından kaldırdı. Chatwatch'un geliştiricisi ise Apple’nin uygulamayı neden yasakladığını bilmediklerini, ancak kısa süre içerisinde web sürümünü yayınlayacaklarını söyledi.