Televizyon
11 Mar 2021 15:28 Son Güncelleme: 11 Mar 2021 15:38

Volkan Konak, ekranlara yeniden dönme kararı aldı

Kuzeyin Oğlu olarak tanınan ünlü sanatçı yeniden ekranlara döneceğini sosyal medyadan yaptığı açıklama ile sevenlerine duyurdu.

Karadeniz müziği denince akla ilk gelen isimlerden olan Volkan Konak, sosyal medya paylaşımı ile hayranlarını heyecanlandırdı. Ekranlara yeniden dönme kararı alan ünlü sanatçının müjdeli haberi sosyal medyada sevenleri tarafından gündem oldu.

İbrahim Tatlıses’in ardından Sibel Can ve Hakan Altun’un da müzik programı yapmaya başladığı bu dönemde bir sürpriz de Volkan Konak’tan geldi. Ünlü sanatçı, ‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’ programı ile tekrardan ekranlara döneceğini müjdeledi.

54 yaşındaki sanatçı, müzik programlarının ekranlarda yer almaya başladığı bu dönemde Instagram hesabından yaptığı paylaşımla, çok yakın bir zamanda ‘Kuzeyin oğlu Volkan Konak’ programının tekrar başlayacağını açıkladı. Müzikal hazırlık, teknik ve dekor çalışmalarının hızla sürdüğünü belirten sanatçı, programının hangi kanalda yer alacağını ve yayın tarihi konusunda kanal yönetiminin bilgi vereceğini belirtti.

Ancak Medyaradar'a ulaşan bilgilere göre daha önce Show TV'de yayınlanan 'Kuzeyin Oğlu Volkan Konak'ın yeni adresi bu kez Star TV olacak. 

 

Öte yandan Volkan Konak daha önce yaptığı bir paylaşımda televizyon programı yapma isteğini şu şekilde duyurmuştu:

Uzun zamandır sizlerden gelen televizyon programı isteğini şu karanlık günleri güneşe çevirmek ve de sizlere moral, neşe olmak için gündemimize aldık. Teklifleri değerlendirme aşamasındayız. En kısa sürede kanalın adını ve tarihini sizlere duyuracağım. İyi ve asil insanlara selamlar olsun.