Magazin
29 Ağu 2017 13:39 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 23:05

Vatan Şaşmaz cinayetinin ardından mide bulandıran pazarlık!

Haber merkezlerini arayan bir kadın elinde cinayet yerinin görüntülerinin olduğunu belirtip, para karşılığı satabileceğini söyledi.

Vatan Şaşmaz cinayetinin ardından mide bulandıran pazarlık!
Pazar akşamı İstanbul Beşiktaş'ta bir otelde yaşanan cinayet, Türkiye'nin gündemine oturdu. Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, eski manken Filiz Aker'in silahından çıkan kurşunlarla hayatını kaybetti. Sevilen sunucunun ölümü ülkeyi yasa boğarken, birilerinin bu korkunç olay üzerinden maddi kazanç sağlamaya çalıştığı ortaya çıktı. Haber merkezlerini arayan bir kadın elinde cinayet yerinin görüntülerinin olduğunu belirtip, para karşılığı satabileceğini söyledi.

Sözcü'den Turgut Erat'ın haberine göre, haber merkezinin WhatsApp İhbar Hattı’na mesaj gönderen bir kişi elinde cinayetin görüntülerinin bulunduğunu ve bu görüntüleri verebileceğini söylüyor.

Gelen mesaj üzerine Erat, numarayı arıyor. D.Ç. isimli kadın, görüntüleri olay yerindeki bir polis akrabasının yolladığını söylüyor ve görüntüde çok kan olduğunu, yayınlarken mozaiklenmesini isteyip  “detayları ben size hemen yazıyorum” diyerek telefonu kapatıyor.

İşte, o yazışmalar:

Habere göre D.Ç. görüntüler için 5 bin lira ücret istiyor. Bir süre sonra da videodan kısa bir görüntü yolluyor.