Gündem
24 Oca 2014 20:14 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:54

Vatan Başbakan için o tweeti atan yazarını kovdu! ( Medyaradar Özel )

Vatan Gazetesi Spor yazarı ve DHA muhabiri Kadir Çetinçalı, resmi twitter hesabından Başbakan Erdoğan için skandal sözleri yüzünden çıkarıldı.

Google Haberlere Abone ol
Vatan Gazetesi Spor yazarı ve Doğan Haber Ajansı Galatasaray muhabiri Kadir Çetinçalı, bugün tam anlamıyla bir skandala imza attı. Çetinçalı, Başbakan Erdoğan’ın canlı yayında AK Parti’nin Ankara ilçe belediye başkan adaylarını tanıttığı esnada Twitter hesabından, “Öfke, hiddet, tehdit yalan gırla. Bıktık artık. Defol git. Allah belanı versin. Geber inşallah” yazdı. Çetinçalı’nın hakaretleri çok sayıda Twitter kullanıcısı tarafından tepki çekince, Çetinçalı söz konusu tweetini sildi.

Vatan Gazetesi bu twitten sonra Çetinçalı'nın işine son verdi ,

İşte o Açıklama 
 

Kadir Çetinçalı artık Vatan'da yazmayacak

Kadir Çetinçalı artık Vatan'da yazmayacakRESMİ BÜYÜT
Gazetemize zaman zaman spor yazıları yazan Kadir Çetinçalı dün kişisel twitter hesabından isim vermeden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef aldığı düşünülen, hakaret içeren bir tweet attı. Daha sonra aldığı tepkiler nedeniyle bu tweeti sildi, hedefinin Başbakan olmadığını ileri sürdü. Ancak kimi hedef alırsa alsın, hiçbir ahlaki değerle bağdaşmayan bu davranışı nedeniyle şu andan itibaren gazetemizle ilişkisi kesilmiştir. Okuyucularımıza duyurulur...

Vatan Gazetesi Yönetimi

Medyaradar/Özel