Magazin
06 Eyl 2022 11:55 Son Güncelleme: 06 Eyl 2022 12:10

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Necati Şaşmaz ve Uğur Pektaş aynı cenazede görüntülendi

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz ve Arka Sokaklar'ın Murat'ı Uğur Pektaş, Ömer Tuğrul İnançer'in cenazesinde ortaya çıktı.

Yazar, avukat ve mutasavvıf Ömer Tuğrul İnançer son yolculuğuna uğurlandı. İnançer'in tabutu, Karagümrük'teki Pir Nurettin Cerrahi Tekkesi'nden Fatih Camii'ne omuzlarda taşınarak götürüldü. Aralarında Şarkıcı Ahmet Özhan'ın da bulunduğu kalabalık, cenazeyi taşırken dua edip ilahiler söyledi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA KATILDI

İnançer'in cenaze törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı. Törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugün Ömer Tuğrul İnançer hocamızı hakka uğurluyoruz. Rabbim mekanını cennet eylesin. Rabbim sevgili habibinin sancağı altında buluşturmayı nasip eylesin" dedi.

İKİ ÜNLÜ İSİM DİKKAT ÇEKTİ

Katılımın yoğun olduğu cenazede iki ünlü oyuncu dikkat çekti. Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz ve Arka Sokaklar'ın Murat'ı Uğur Pektaş.

UZUN SÜREDİR ORTALARDA YOKLAR

Uzun süredir ortalarda görünmeyen iki oyuncu da Ömer Tuğrul İnançer'in cenazesinde saf tutup dua etti. Özellikle Uğur Pektaş Gamze Özçelik'ten boşandıktan sonra gözlerden uzak yaşamaya özen gösteriyor.