Televizyon
29 Nis 2021 22:52 Son Güncelleme: 29 Nis 2021 23:50

Usta oyuncuları bir araya getirmişti! Uysallar dizisine hangi ünlü isim katıldı?

Usta oyuncular Haluk Bilginer ile Uğur Yücel’i buluşturan Netflix'in yeni Türk dizisi Uysallar'ın kadrosuna ünlü bir oyuncu daha dâhil oldu.

Başarılı oyuncu ve yönetmen Onur Saylak'ın yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Hakan Günday'ın yazdığı Netflix'in kadrosuyla dikkat çeken dizisi Uysallar'ın çekimleri başladı.

Uğur Yücel ve Haluk Bilginer'i buluşturan dizinin kadrosuna Songül Öden de dahil oldu. Songül Öden ile Haluk Bilginer son olarak Exxen dizisi Şeref Bey'de birlikte rol almışlardı.

Haluk Bilginer daha önce, Onur Saylak'ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Hakan Günday'ın yazdığı Şahsiyet dizisinde de başrol oynamıştı.

Uğur Yücel ise son olarak Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak rol alıyor.

UYSALLAR DİZİSİ KONUSU

Uysallar’ın konusu ise şöyle:

Mimar Oktay Uysal eşi, iki çocuğu ve babasından oluşan ailesinden gizli olarak bir punk hayatı sürmeye başlar. Ancak o sırada ailesi de Oktay’dan gizli kendi dünyalarını kurmanın peşindedir. Uysal ailesinin yalanlarla dolu bir evi, Oktay’ın da inşa etmesi gereken bir hapishanesi vardır. Ailene karşı kendin olabilmek mümkün müdür yoksa herkesin ikinci bir hayata mı ihtiyacı vardır?