Gündem
30 Ağu 2013 10:50 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:37

ÜNLÜLERDEN ZAFER BAYRAMI MESAJLARI!

Zafer Bayramı dolayısıyla ünlü isimlerin twitter üzerinden yayımladığı mesajlar dikkat çekti.

Büyük Zafer'in 91. yıldönümü tüm yurtta törenlerle kutlanırken, sanat, siyaset ve medya dünyasının ünlü isimleri ise Twitter üzerinden mesajlar yayımlıyor.

"Yurtta Sulh Cihanda Sulh sözünün anlamını tekrar düşünmeliyiz" diyen ünlü isimler barış mesajları verirken, Atatürk ve silah arkadaşlarının yanısıra, tutuklu komutanlarında  Zafer Bayramı'nı kutladı.

Muharrem İnce: #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehitlerimizi saygı ve şükranla anıyorum.

Ertuğrul Günay: Başkomutan Gazi M.Kemal Atatürk ve arkadaşlarını, büyük Zafer'in yıldönümünde yeniden sonsuz rahmet ve şükran duygularımızla anıyoruz.

Sabahat Akkiraz: 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Savaşın gölgesinde kutlayacağımız bu bayramda ''Yurtta Sulh Cihanda Sulh'' sözünün anlamını tekrar düşünmeliyiz. Barış en büyük hedefimizdir. Savaşın her türlüsü sadece yıkım, ölüm ve acı getirir. Sonsuza kadar Barış Güvercinleri uçsun gökyüzünde.

Hakan Şükür: Unutmayın; Her milletin müdafaadan ümidinin kesildiği anda bu milletin taarruzu başlar! #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN

Seda Sayan: 30 Ağustos Zafer Bayramı tüm yurtta huzur ve sevinçle kutlansın.

Gülben Ergen: #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN TÜRKÜZ CUMHURİYETİN GÖĞSÜMÜZ tunç siperi Türk'e durmak yaraşmaz! Türk önde Türk İLERİ

Berna Laçin: Çekin gözünüzü elinizi üzerimizden johnyler. Biz böyleyiz. Biraz itişiriz ama sonra gene sevişiriz. Bu vatan hepimizin. #30AgustosZaferBayramı

Onur Akay: Atatürk, silah arkadaşları ve iftiraya uğrayan komutanların, hastalanan, hastalanmayan devlet büyüklerimin #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN

Mustafa Sandal: : #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN

Cem Davran: 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. (Henüz varlığı sorgulanıp, aslında şöyleydi sallamaları başlamadı sanırım)

Fettah Can: : Bir sürü mal mülk miras bırakabilirsiniz! Bayram bırakmak, yaradanın ayrıcalıklı kullarına nasip olur. 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu olsun.

Özlem Yıldız: Basta ulu önder Atatürk ve silah arkadaşlarını ayrıca bu ülke için şehit olmuş tüm askerlerimizi saygıyla anıyorum. Zafer bayramı kutlu olsun.

Barbaros Şansal: #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN

Alişan: 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun.

Ayşegül Aldinç: #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN  bir ve beraberiz.

Cenk Eren: Keşke 30 Ağustos zafer bayramı törenlerine cumhurbaşkanımız hanedan mensuplarınıda davet etse cumhuriyetimiz ve geçmişimiz ne güzel olur.

Ceyhun Yılmaz: : Mustafa Kemal ATATÜRK Ve tüm silah arkadaşlarının Ruhu şâd olsun! #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN

Şoray Uzun: #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN

Tuğba Özay: #30AğustosZaferBayramıKUTLUOLSUN  Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve o dönemde mücadele eden insanlarımızı saygıyla anıyorum.