Gündem
15 Kas 2018 14:01 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:59

Ünlü Youtuber ve sevgilisi hayatını kaybetmişti! Yangının nedeni belli oldu

Emre Özkan (25) ile arkadaşı İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı öğrencisi Nahide Cansu Kovancı’nın (22) ölümüne neden olan yangının sebebi belli oldu.

Ünlü Youtuber ve sevgilisi hayatını kaybetmişti! Yangının nedeni belli oldu
YouTube’da yayınladığı komik videolarının binlerce takipçisi bulunan Emre Özkan (25) ile arkadaşı İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı öğrencisi Nahide Cansu Kovancı’nın (22) ölümüne neden olan yangının sebebi belli oldu.

Fenomen Emre Özkan ile arkadaşı Nahide Cansu Kovancı, önceki gün stüdyoda kayıt yaparken çıkan yangında alevlerin arasında kalmış, hayatlarını kaybetmişlerdi. Hürriyet Gazetesi'nden Eyüp Serbest'in haberine göre; Bağcılar’daki Cebel Pasajı’nın bodrum katında bulunan ve ses geçirmemesi için köpükle kaplı olan stüdyonun, yeni alınan elektrik sobasının kablosunun aşırı ısınması nedeniyle yandığı belirlendi.

ALEVLER GİRİŞİ KAPATMIŞ

Emre Özkan, arkadaşı Nahide Cansu Kovancı’nın seslendirdiği şarkıları kaydederken çıkan alevler ve yoğun duman kısa sürede stüdyonun girişini kapattı. Özkan da Kovancı da yangını farkına vardıklarında artık çok geçti. Her ikisi de yoğun dumanda boğularak hayatlarını kaybetti. İş hanından çıkan dumanları fark edenler itfaiyeye haber verdi. İtfaiyeciler yangını söndürdüklerinde içeride iki gencin cansız bedenlerini buldu. Emre Özkan, Samsun’un Havza ilçesinde, Nahide Cansu Kovancı ise Tekirdağ Çorlu’da toprağa verildi.