Magazin
02 Mar 2020 15:15 Son Güncelleme: 02 Mar 2020 16:26

Ünlü Youtuber Chaby Han'ın koronavirüs isyanı!

Türkiye'de yaşayan Koreli oyuncu, fenomen Chaby Han koronavirüs salgınından sonra sert tepkilerle karşılaştığını söyledi. Chaby Han bu sözlerle isyan etti: "Yıllardır ailemle İstanbul'da yaşıyorum. Türkiye'deki çekik gözlü Asyalılar da en az sizler kadar virüsten korkuyor."

Ünlü Youtuber Chaby Han'ın koronavirüs isyanı!

Bütün dünyayı endişelendiren koronavirüs salgını etkileri devam ediyor. Uzun zamandır Türkiye’de yaşayan oyuncu Chaby Han kendisine gelen 'korona bu' mesajlarını Twitter'dan paylaştı. Yapılan kötü yorumlara isyan eden genç oyuncu isyanını şu sözlerle dile getirdi;

Burada sadece ben değil, babam, annem ve kardeşim de yaşıyor. Sadece biz değil, evlenmiş hayat kurmuş Asyalı insanlar da yaşıyor. Panikteyiz. Bu mesajları aldıkça sizlerle paylaşmalıyım. Türkiye'de yaşayan Koreli, Çinli, Japonlar da sizin kadar endişeli. Umarım, bu zor günlerde hepimiz anlayışlı oluruz.  Alakasız konu ama mesajlarda da baya yanlış anlaşılma var galiba. Koreliler, Japonlar; yarasadır, böcektir tüketmez. Çinliler’in de çoğu tüketmez. Tüketenler yok değil ama aşırı az 2020’de hala bunu açıklıyorum.

Chaby Han en son 'Tutunamayanlar' dizisinde rol aldı.