Gündem
25 Haz 2018 13:20 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:43

Ünlü yönetmen Çağan Irmak'tan dikkat çeken mesaj: "Tüm siyasetçilere elveda..."

Yönetmen Çağan Irmak, 24 Haziran seçimlerinin resmi olmayan kesin sonuçlarının belli olmasının ardından, “Tüm siyasetçilere elveda” mesajını paylaştı.

24 Haziran seçimlerinde sandık sonuçları açıklandı. Yönetmen Çağan Irmak ise, dün gece sosyal medya hesabından seçimlere yönelik dikkat çeken bir mesaj paylaştı.

Irmak, kişisel Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Twitter profilinde yazan, “Tarihe şüphe ile bakan bireysel bir cumhuriyet. Varolmak için herhangi bir partiye, öğretiye saygı duymak zorunda olmayan” sözlerine işaret etti. Irmak, "Demek ki neymiş güzel kardeşim, profilimde yıllardan beri duran bu yazı doğruymuş. Bu durumda Tüm siyasetçilere elveda. Ben artık kendimi seviyorum, kendime inanıyorum ve öyküler anlatmaya devam ediyorum" diye belirtti.

İşte Irmak'ın o paylaşımı:
"Şu ana kadar sustum ve hiç paylaşım yapmadım Kimsenin hayatına, fikrine, aklına müdahale etmemek adına. İşte tam da bu yüzden sustum ama... Demek ki neymiş güzel kardeşim, profilimde yıllardan beri duran bu yazı doğruymuş. Bu durumda tüm siyasetçilere elveda. Ben artık kendimi seviyorum, kendime inanıyorum ve öyküler anlatmaya devam ediyorum. Siz de öyle yapın bence. Sadece kendinize inanın çünkü hiç kimse sizin hayatınızı sizden daha iyi bilemez ve yargılayamaz. Yeni filmim 'Bizi Hatırla'da görüşmek üzere 'eğer siz de dilerseniz' Çünkü lider 'siz'siniz. Biz hepimiz tek başımıza bireysel bir Cumhuriyetiz. Ucuz oyunlara kapalı bir 'Ben' olma duygusuyla hepinizi gözlerinizden öperim"