Ünlü yazar Ece Ergönenç'in sapık kabusu: Yalvarırım kurtarın

Yazar Ece Ergönenç, 5 yıldır Hamza Ş. tarafından tehdit ediliyor. "Samuray kılıçlı katil gibi anormal sözleri var" diyen Ergönenç, "Kendisinin Adem, benim Havva olduğumu, iki çocuğumun kendisinden olduğunu söylüyor. Sana öyle bir şey yapacağım ki bütün televizyonlar seni konuşacak, seni ışık bedenine kavuşturacağım diyor." ifadelerini kullandı.

Ünlü yazar Ece Ergönenç'in sapık kabusu: Yalvarırım kurtarın - Sayfa 1

Ünlü yazar Ece Ergönenç, kendisine 5 yıldır platonik aşk besleyen sapık takipçisi Hamza Ş. tarafından tehdit ediliyor. Hamza Ş., yazar ile daha önceden evli olduğunu ancak kendisinin onu hatırlamadığını öne sürerek hemen her gün sosyal medya üzerinden mesaj atıyor.

118
Ünlü yazar Ece Ergönenç'in sapık kabusu: Yalvarırım kurtarın - Sayfa 2

Sabah'ın haberine göre Ergönenç'in şikâyeti üzerine giden mahkeme kararlarının ardından sapık takipçi dosyada yer alan bilgilerden Ergönenç'in evinin adresini de öğrendi. Bu kez takip daha yakından olmaya başladı.

218
Ünlü yazar Ece Ergönenç'in sapık kabusu: Yalvarırım kurtarın - Sayfa 3

"KENDİSİNİN ADEM BENİM HAVVA OLDUĞUMU SÖYLÜYOR"

Hayatının her aşamasının olumsuz etkilendiğini, korkudan sokağa çıkamaz olduğunu söyleyen Ece Ergönenç yaşadıklarını anlattı: "5 yıldır peşimde. Defalarca şikayet ettim, uzaklaştırma kararı aldırdım. Korkuyorum. Samuray kılıçlı katil gibi anormal sözleri var. Kendisinin Adem, benim Havva olduğumu, iki çocuğumun kendisinden olduğunu ancak benim bunu hatırlamadığımı öne sürüyor.

318
Ünlü yazar Ece Ergönenç'in sapık kabusu: Yalvarırım kurtarın - Sayfa 4

"HATIRLAMAM İÇİN ÖLMEM GEREKTİĞİNİ ANLATIYOR"

Hatta üçüncü bir çocuğumuzun daha olduğunu söylüyor. Bunları hatırlamam için benim ölmem gerektiğini söylüyor. Evimi biliyor, çocuklarımın okulunu biliyor. Çok korkuyorum. Bana ve çocuklarıma zarar vermesinden korkuyorum. Yetkililere sesleniyorum; yalvarırım beni bu adamdan kurtarın."

418