Medya
04 Eki 2021 06:49 Son Güncelleme: 04 Eki 2021 09:22

Ünlü sunucu sokakta köpek saldırısına uğradı! ‘Günüm hastanelerde geçti...’

Ünlü sunucu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Bebek’te sokak köpeklerinin saldırısına uğradığını duyurdu.

Ela Rumeysa Cebeci, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Bebek’te sokak köpeklerinin saldırısına uğradığını açıkladı.

 

İlk paylaşımında “Bebek’te yürüyüş yaparken sokak köpeği ısırdı, dün günüm hastanelerde geçti” diyen Cebeci, sözlerine şöyle devam etti: “5 doz kuduz aşısı yaptıracağım. Korkunçtu... Bir geçmiş olsununuzu alırım.”

 

‘BEBEK GİBİ BİR YERDE...’

Söz konusu paylaşımının ardından bir paylaşımda daha bulunan ünlü sunucu, “Bebek gibi bir yerde sokakta saldırgan hayvanların olması nasıl bir duyarsızlık? Kimi suçlayacağız. Belediyeyi mi? Orada yaşayan insanları mı? Saldırgan ve kudur olduğu o kadar belliydi ki hayatımda ilk kez bir köpekten kaçtım ama kaçsam da kurtulamadım. Dünyanın hiçbir yerinde böylesine başıboşluk yokken biz neden sokaklarımızın özellikle çocuklar için böylesine tehlikeli kalmasına izin veriyoruz. Nazara inanıyorum ama nazar deyip geçilmemesi gereken bir konu bu. Ve sonrası taksicilerin biz karşının taksisiyiz diyerek beni almaması... İstanbul vahim durumda işin özü” ifadelerini kullandı.