Magazin Haberleri

Ünlü sunucu Nursel Ergin'e nişanlısının eski eşinden şok dava!

Kanal D'de "Nursel'le Evin Tadı" programını sunan Nursel Ergin bir süredir aşk yaşadığı Murat Akyer ile evlilik yolunda ilk adımı 3 ay önce atmıştı.

Ünlü sunucu Nursel Ergin'e nişanlısının eski eşinden şok dava!
Kanal D'de "Nursel'le Evin Tadı" isimli yemek programını sunan Nursel Ergin'le ilişkisini önce reddeden, ardından nişanlanan işadamı Murat Akyer, sanal alemdeki paylaşımlarıyla eski eşi Kamber Odabaşı'nı kızdırdı. Çocukların yıpranmaması için eski eşinin Nursel Ergin'le olan ilişkisini dava konusu yapmadığını, anlaşmalı boşandıklarını söyleyen Kamber Odabaşı, son yaşadıklarını hazmedemediğini belirterek yargıya başvurdu.

ÇOCUKLARDAN UZAK TUTUN

2 çocuk annesi Odabaşı, eski eşinin çocuklarla arasındaki kişisel ilişki kurma hakkının tamamen ortadan kaldırılmasını ya da yeniden düzenlenmesini istedi. "Murat Akyer her defasında çocukları görmesine rağmen son dönemde 'eğer çocukları bana evden teslim etmezseniz icra yoluyla ve polisle gelip alacağım' diyerek çocuk teslimine ilişkin icra takibi başlattı" diyen genç kadın, yaşadıklarına inanamadığını anlattı.

Eski eşinin Nursel Ergin ve çocuklarla birlikte sürekli sosyal medyada paylaşımlarda bulunduğunu ifade eden Kamber Odabaşı, "Bu, ileride çocuklarda ikinci bir alternatif anne fikrinin oluşmasına sebep olabilir. Murat Akyer'in çocuklarla ilişkisinin yeniden düzenlenmesini ve şu an birlikte yaşadığı kadından çocukları uzak tutmasını istiyoruz" diye konuştu..