Televizyon
19 Nis 2013 22:36 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:08

ÜNLÜ SİT COM TÜRKİYE'DE! BAŞROLDE KİMLER VAR? HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Amerikan NBC televizyonlarında ekrana gelen The King Of Quenns'in Türkiye versiyonu geliyor.

Google Haberlere Abone ol

Bir dönem CNBC-e ekranlarında da izlediğimiz komedi dizisi "The King Of Quenns"in Türkiye versiyonu yakında ATV ekranlarında olacak.

Dizinin Türkiye versiyonu için ilk teklifin ünlü komedyen Ata Demirer'e götürüldüğü ama Ata Demirer'in görüşmeler sonrasında işi kabul etmediği iddia ediliyor. Resmen Ata Demirer düşünülerek planlanan, yerli isminin şimdilik "Bizim Ev" olarak düşünüldüğü "The King Of Quenns"in yerli versiyonunda, Ata Demirer ihtimali suya düşünce başrol için "Şahin Irmak" ve "Ezgi Mola" ile anlaşıldı. Dizinin, şimdilik anlaşılan diğer oyuncuları ise Ulvi Alacakaptan ve Bülent Seyran oldu.

Orjinal versiyonunda şişman bir erkek ve eşi çok güzel bir kadının çocuklarıyla yaşadıkları ev yaşantılarını, hikayelerini konu alan dizinin, başrol oyuncuları akla geldiğinde, orjinal formata pek sadık kalınmayacağı görülüyor.

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği dizinin dekoru TV em Sefaköy stüdyolarında kurulmaya başlandı bile. İlk dekor çalışmaları olarak bir mahalle oluşturuluyor, çekimler yakında başlıyor.