Magazin
30 Ağu 2016 11:39 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 21:30

Ünlü şarkıcının ablası fuhuş iddiasıyla tutuklandı

Ünlü şarkıcı Mariah Carey'nin 55 yaşındaki ablası, New York'ta fuhuş yaptığı iddiasıyla tutuklandı.

Ünlü şarkıcının ablası fuhuş iddiasıyla tutuklandı
Dünyaca ünlü şarkıcı Mariah Carey'nin 55 yaşındaki kız kardeşi Allison Carey, New York'ta fuhuş yaptığı gerekçesiyle tutuklandı. Polis; Carey'nin, ablası Mariah Carey'nin ünlü şarkısı 'Fantasy'nin sözlerini kullanarak internette reklam yaptığı iddiasıyla ünlü şarkıcının ablasını gözaltına aldı.


Mariah Carey'nin ablası Allison Carey'nin gözaltı fotoğrafı

The Sun'ın haberine göre online olarak yapılan reklamda: 'Biraz eğlence arayan tatlı bir kadınım. Başka bir kadının yapamayacağı bir zevk dünyasına benimle çıkabilir ve yıldızları görebilirsiniz' gibi ifadeler yer alıyor ve bu ifadeler Mariah Carey'nin 1995 yılındaki ünlü hiti 'Fantasy'nin sözlerine bağlanıyor.

'KONSERDEN ÖNCEKİ POZLARIM'

46 yaşındaki Mariah Carey ise, ablası tutuklandığı sıralarda Las Vegas'ta vereceği konser öncesi Instagram hesabından kulisteki seksi fotoğraflarını paylaştı.Kızkardeşler 1991 yılından beri konuşmuyor. AIDS'le mücadele eden Allison, serveti 500 milyon doların üstünde olan ve Forbes dergisine göre şov dünyasının en çok kazanan sanatçılarından biri olan Mariah Carey'den maddi yardım isteyen bir video çekmiş ve kız kardeşine 'Beni terk etme, lütfen bana yardım et' diye yalvarmıştı.