Magazin
27 Tem 2015 09:12 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 17:45

Ünlü şarkıcı Kapalıçarşı'da klip çekti!

Ünlü şarkıcı İnna, İstanbul'un en güzel mekanlarından biri olan Kapalıçarşı'da klip çekti.

Romanyalı şarkıcı Inna, "Party Never Ends"in ardından "Bop Bop" şarkısına da İstanbul'da klip çekti. Ünlü yıldız, çekimler için Kapalıçarşı'yı tercih etti.

İSTANBUL'A HAYRAN KALDI
2008 yılında yayınladığı "Hot" adlı albümüyle müzik dünyasına adım atan, bir sonraki yıl MTV Romanya Müzik Ödülleri'nde 'en iyi dans', 'en iyi çıkış yapan şarkıcı', 'en iyi şov' ve 'En iyi uluslararası sanatçı' ödüllerini kazanan Romanyalı şarkıcı Inna, İstanbul'a hayran kaldı.

Seksi şarkıcı Kapalıçarşı'da klip çekti! (FOTO-GALERİ)

"Party Never Ends" adlı şarkısına Üsküdar'daki bir otelin çatısında klip çeken Inna, geçtiğimiz günlerde bir kez daha İstanbul'da kamera karşısına geçti.

2.5 MİLYON TIK ALDI
Videosu internette 2.5 milyon 'tık' alan "Bop Bop" şarkısına yeni bir klip çekmek isteyen Inna, çekim mekânı olarak Kapalıçarşı'yı tercih etti. Ünlü şarkıcı, çarşıya kurulan sette hem şarkıyı seslendirdi hem de ekibiyle birlikte dans etti.KLİPTE VATANDAŞLARIN GÖRÜNTÜLERİNE DE YER VERİLDİ
Klipte Kapalıçarşı esnafı ve çekimleri izleyen vatandaşların görüntülerine de yer verildi. Klibin bu yeni versiyonu, internette birkaç gün içinde 250 bin kişi tarafından izlendi.