Ünlü sanatçı Ebru Yaşar’tan şaşırtan itiraf! ‘Yüzüme bakılmazdı’

Geçtiğimiz günlerde yıllar sonra barıştığı İbrahim Tatlıses'in programı İbo Show'a ikinci kez konuk olan Ebru Yaşar, şaşırtan bir itirafta bulundu…

Ünlü sanatçı Ebru Yaşar’tan şaşırtan itiraf! ‘Yüzüme bakılmazdı’ - Sayfa 1

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, programa ikinci kez katılınca ise yine aynı konuyla gündem oldu. Yaşar da yıllar içerisindeki değişiminin sık sık gündeme gelmesi hakkında açıklamada bulundu.

112
Ünlü sanatçı Ebru Yaşar’tan şaşırtan itiraf! ‘Yüzüme bakılmazdı’ - Sayfa 2

Snob Magazin dergisinin yeni sayısı için konuşan Yaşar, "Eski halimle gündeme gelmek beni rahatsız etmiyor. Hatalarımız, sevaplarımız ve değişimlerimizle göz önünde olmamız çok normal. Kim ne derse desin eski halimi de çok seviyorum. Değişmeyip yerimde saysaydım o zaman yüzüme bakılmazdı. Değiştiğim için mutluyum" ifadelerini kullandı.


212
Ünlü sanatçı Ebru Yaşar’tan şaşırtan itiraf! ‘Yüzüme bakılmazdı’ - Sayfa 3

"KIRGINLIKLARIN BİR ÖMÜR BOYU SÜRMESİ DOĞRU DEĞİL"

İbrahim Tatlıses ile yıllar süren küslüğünün sona ermesine de değinen ünlü sanatçı, "İbrahim Bey ile uzun yıllar aynı sahneyi paylaştık. Ancak en önemlisi uzun yıllar ticaret yaptık. Bu ticaret tek taraflıydı. Çoğu zaman İbrahim Bey kazanıyordu. Bu yüzden büyük kırgınlıklar oldu. Daha sonra İbrahim Bey talihsiz bir olay yaşadı. Aradan geçen uzun yılların ardından İbrahim Bey beni İbo Show'a davet etti. Program vesilesiyle barıştık. Kırgınlıkların bir ömür boyu sürmesi doğru değil. Kırgınlıkları unutmak lazım" sözleriyle Tatlıses ile barışma sürecini anlattı.

312
Ünlü sanatçı Ebru Yaşar’tan şaşırtan itiraf! ‘Yüzüme bakılmazdı’ - Sayfa 4

"1 YILDIR PARA KAZANAMIYORUM"

Sanatçıların pandemi sürecinden çok etkilendiğinin altını çizen Ebru Yaşar, "Bir yıldır sektörden para kazanamama rağmen single ve albüm yapmaya devam ediyorum. Hayranlarımla iletişimimi kesmemek adına yoğun çaba sarf ediyorum" diyerek sanatçıların yaşadığı zorluklara değindi.

412