Ünlü oyuncuya medya patronu tecavüz etmiş! Gözyaşları içinde anlattı

Amerikalı oyuncu Mira Sorvino, cinsel suçlarla ile ilgili daha ağır yasaların çıkarılması konulu panelde göz yaşları içinde medya patronu arkadaşı Harvey Weinstein tarafından kendisine tecavüz edildiğini anlattı.

Ünlü oyuncuya medya patronu tecavüz etmiş! Gözyaşları içinde anlattı - Sayfa 1

Amerikalı oyuncu Mira Sorvino, gözyaşları içinde medya patronu arkadaşı Harvey Weinstein tarafından kendisine tecavüz edildiğini anlattı.

17
Ünlü oyuncuya medya patronu tecavüz etmiş! Gözyaşları içinde anlattı - Sayfa 2

51 yaşındaki Amerikalı Oscar ödüllü oyuncu Mira Sorvino, New York'ta cinsel suçlara ile ilgili daha ağır yasaların çıkarılması ile ilgili olarak bir konferansa katıldı. Oyuncu, konferansta gözyaşları içinde medya patronu Harvey Weinstein tarafından tecavüze uğradığını anlattı.

27
Ünlü oyuncuya medya patronu tecavüz etmiş! Gözyaşları içinde anlattı - Sayfa 3

Mira, tecavüz mağdurlarına yardım etmek için tecavüze uğradığını itiraf ettiğini söyledi. Oyuncu, New York valisi Andrew Cuomo ile konuşurken şunları söyledi: "Dışarıda çok sayıda tecavüz mağdurunun adalet arayışı var. 

37
Ünlü oyuncuya medya patronu tecavüz etmiş! Gözyaşları içinde anlattı - Sayfa 4

Ben bu insanlara yardım etmek için geçmişte yaşadığım tecavüz ve tecavüzden kaynaklı tramvayı anlattım. Bazen tecavüz mağduru olmanıza rağmen hep kendinizi suçlayarak kendinizden utanıyorsunuz."

47