Magazin
26 Haz 2022 13:18 Son Güncelleme: 26 Haz 2022 14:34

Ünlü oyuncuya kız arkadaşından 'çekirdek' dayağı! 'Yeme, midemi bulandırıyorsun' deyip dövdü

Oyuncu Emre Yetim, kız arkadaşı Naz Ş.'nin Beşiktaş'taki evinde çekirdek yemeye başlayınca dehşeti yaşadı. 'Yeme, midemi bulandırıyorsun' diyen genç kadın yaşanan tartışmada, oyuncunun yüzünü tırnakladı, tokat ve tekmeler atarak darp etti.

Oyuncu Emre Yetim, 26 Mayıs günü kız arkadaşının Beşiktaş'taki ailesinin evine gitti. İddiaya göre taraflar yemek sırasında alkol aldı. Bir süre sonra midesinin bulandığını söyleyen genç kadın, çekirdek yiyen sevgilisine laf söylemeye başladı.

'Yeme, midemi bulandırıyorsun.' şeklinde başlayan tartışma kısa süre sonra arbedeye dönüştü. Alkolün etkisindeki sevgili, oyuncunun yüzünü tırnakladı, tokat ve tekmeler atarak darp etti.

Sabah'ın haberine göre; kavgayı duyan genç kızın annesi, kızını sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Apartmandaki komşuların sesleri duyarak kapıya gelmesi sonrası genç kız, evden kaçarak gitti.

Bu sırada 155 polis imdat hattını arayarak yardım isteyen genç oyuncu, aynı gece hastaneye giderek darp raporu aldı.

 Ardından şikayetçi olan Emre, kız arkadaşının kendisine tehdit ve hakaretlerde bulunduğunu öne sürdü.

 Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

EMRE YETİM KİMDİR?
1986 yılında dünyaya gelen Emre Yetim, İstanbul doğumludur.  Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden mezun olan Yetim tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.

Emre Yetim birçok ünlü dizi ve filmde rol almıştı. Emre Yetim’in oynadığı diziler arasında Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderindir, Vatanım Sensin, Gecenin Kraliçesi, Kurt Seyit ve Şura, Galip Derviş, Bizim Yenge ve Fatmagül’ün Suçu Ne de bulunuyor.