Magazin
22 Ağu 2013 09:55 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:21

ÜNLÜ OYUNCUNUN İNTİHARINDAKİ SIR PERDESİ ARALANDI!

Geçtiğimiz günlerde intihar eden TV yıldızı Gia Allemand'ın neden ölümü seçtiği belli oldu!

Geçtiğimiz günlerde intihar eden TV yıldızı Gia Allemand'ın NBA oyuncusu sevgilisi "Artık seni sevmiyorum" dediği için canına kıydığı iddia edildi.

NBA oyuncusu Ryan Anderson ile birlikte olan Alleman, intihar ettiği gün sevgilisiyle öğle yemeği yedi. Allemand, yemekten sonra kendisini eve bırakan Anderson'a "seni hala seviyorum" dedi, ancak sevgilisinden "ben seni artık sevmiyorum" cümlesini duydu.

TMZ.com'un haberine göre, sevgilisinin sözleri yüzünden bunalıma giren Allemand, annesini aradı. İddialara göre bu arada da elektrik süpürgesinin kordonunu boynuna doladı. Tam annesiyle konuşurken telefon kesildi.

Allemand'ın annesi 10 dakika boyunca ona ulaşmaya çalıştı ama başaramadı. Sevgilisini kontrol etmek için evine dönen Ryan Anderson ise genç kadını merdivenlerde baygın halde buldu. Yoğun bakımda kalan genç kadın bütün çabalara rağmen kurtarılamayarak hayata veda etti. Doktorlar genç kadının 30 ya da 40 dakika boyunca oksijensiz kaldığını bu yüzden de beyninin ve iç organlarının zarar gördüğünü söyledi.